Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

od ciebie z myslenic zakopianka ciengiem prosto az sie skonczy na wielkim rondzie

po prawej BP + MCDonald

nie mozna nie trafic.

spoko dzięki(muszę jeszcze łańcuch naciągnąć,nasmarować ,zatankować)i już jade :mrgreen:.Będe o 18.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie!!!!

no ok. free jest ok.jak najbardzie...ciut nawet lepsze od zburaczanego carpe2 które ma robić niby za knajpe motocyklową...a nawet o moto niema z kim pogadać.a może jednak jutro ostatni raz osada?można by na moto przyjechać.i ciepło będzie!to ostatnie ciepłe dni...więc bądźmy dobrzy dla naszych maszy i przewietrzmy je jadąc do osady!co wy na to?ja i tak na barcie najpierw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie!!!!

no ok. free jest ok.jak najbardzie...ciut nawet lepsze od zburaczanego carpe2 które ma robić niby za knajpe motocyklową...a nawet o moto niema z kim pogadać.a może jednak jutro ostatni raz osada?można by na moto przyjechać.i ciepło będzie!to ostatnie ciepłe dni...więc bądźmy dobrzy dla naszych maszy i przewietrzmy je jadąc do osady!co wy na to?ja i tak na barcie najpierw.

 

Zgadzam się z Maciachem !!!

Poniewaz pogoda jest gites trzeba korzystac póki można i jutro proponuje jednak jeszcze osadę i to na maszynach !!! No i moze troche później, żeby moznabyło polatać wcześniej... :D

 

BTW: Dzisiejsze latanie było czad !!! Dalismy ostro w palniki :))) Poginaliśmy głównie po mieście ale po ułańsku ;) Jak startowaliśmy na światłach na alejach ławą to musiało to wyglądac fajnie :D Za niedługo bedziemy sobie musieli dresy kupić :)

Sorry Okrop, że nikt cię nie upszedził, że

dzis sobie troszke polatam po południu... tak gdzies od 18.00
tak wygląda... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: Dzisiejsze latanie było czad !!! Dalismy ostro w palniki ))

Faktycznie było :) .Jutro pogoda ma być jeszcze lepsza niż dziś to lepiej do Osady.Ja może przyjade( do końca nie wiem)jutro dam jeszcze znać.Jak tak będę po zakopiance latał w dzień w dzień,to policjantów doprowadze do tego,że mi kolczatke rozłożą na drodze :mrgreen:

p.s".....robi się wiosnaaaaaaaaaaa.........."

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro tak chcecie Osade to moze jutro sie spotkamy??? Tradycyjnie 19??

 

No ja myslałem, żeby polatać jutro też trochę, więc albo osada koło 18:00 i potem latamy, albo najpierw latamy i wtedy osada koło 20-21 ??

Chyba, że nie będzie chętnych na latanie :)

A może zamiast osady jakaś niedługa wieczorna wycieczka od 18 na jakies 3 godzinki to idzie gdzieś dojechac :) ...

 

Zapomniałem sie pochwalić, że udało mi się dzisiaj osiągnąć złoty osiemdziesiąt pare na obwodnicy :) :D :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUU....to ja w takim razie odpadam bo koncze szkole o 18.10 ( chyba ze sie urwe z ostatnije lekcji :) )

 

Ruff kurde no to dales czadu gratuluje :mrgreen:

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zaproponuje spotkac sie o 18 w osadzie i skoczyc np na rynek do Olkusza posiedziec na kokakoli

Lepiej gdzies pojechac niz tam siedziec i jesc frytki

 

I to jest właściwa postawa !!! :D

Czyli o 18:00 w Osadzie i kajsik lecim ;)

Ja oczywiście bedę dawał znaki dymno-esmsowe czy uda mi sie opuścić moja pracę :D

 

Co do dresow to ja rezerwuje sobie żółty

A ja oczywiście czarny, ale koniecznie z szarymi paskami :) :D

 

Ruff kurde no to dales czadu gratuluje

No jak na GSa to chyba nieźle było, ale i tak to nie to co chłopaki (Filip czy Matek)... ;)

Chyba muszem zainwestowac w tjunink :)

 

Mam jeszcze pytanie: Czy dzisiaj też będziemy tak pycić, bo jeśli byłoby spokojniej to może wziąłbym pasażerkę... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...