Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z niedzieli zip plus trzy podłe filmiki tutaj http://neptun.cti.us.edu.pl/pub/20041024/

kto jeszcze ma foty do pokazania?

 

Pozwoliłem sobie dorzucić kilka snimek, oraz - specjalnie dla Nizina :buttrock: (jednak stainless steel :-P) - jego skok na Błędowskiej. Krótki bo też i krótko leciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć czołem kluski z rosołem!!!

Wszystkich zaniepokojonych faktem, że przez cały dzień nie było ode mnie żadnego posta inforumję, ze żyje tylko mnie w kierat zagonili i nie miałem czasu :P

 

A teraz małe podsumowanko minionego weekendu:

 

BYŁO PRZEZAJE....JEDWABIŚCIE :P

Sobota, wiadomo - latanko przedmszalne !!

Zakopiec - Kościelisko - Czarny Dunajec - Chabówka: winkielki miód-malina (pierwszy raz udało mi sie buta przytrzeć :P )

Cosmo - szkoda, że tak wyszło, ale jeszcze nadrobimy :P

Grochu - śpiochu załuj :buttrock:

Fajnie, że Grishackh i Astarte dołączyli - myslę, że teraz bedą częściej przybywać :P

Sorki, że tak sie pogubiliśmy (ta przepiękna pogoda chyba nam uderzyła do głów), ale najważniejsze, że wszyscy dotarli do Mnikowa. A ja najpóźniej :P

Cała imprezka super - Gratulacje Muzyk !!

 

Niedziela - traska po Jurze, pogoda debeściak, ekipka spora, prędkości kruzingowe :P, ale dobrze, wyszalałem się w sobote i nie miałem ciśnienia na prędkość, za to mozna było podziwiać przepiekna polską złota jesień. Fajne ruiny, a na koniec wyżera, że rzepy w motogaciach puszczały :P

A pozatym "fikołki" też były: jeden kolega przy endurowaniu połozył sprzeta na glince, a inny na winklu opuścił troszke drogę :P

A kto i co to juz sobie zgadujcie... :P

 

Zdjęcia z obu dni pooglądane !!

 

Ci co odstawili moto... albo nie bede ich juz drażnił :P

 

Juto myslę, że trzeba wieczorkiem polatać (jeśli pogoda bedzie), więc trzeba przyjechać na sprzetach, więc chyba bardziej barcie, ale sie dostosuję...

 

Okrop - niektórzy pracują !!! 16:15 Oszalałeś !!! :)

 

Jeśli w przyszły weekend pogoda dopisze to tez trzeba troszke kaemów nawinąć !!!

A jeśli mnie zabierzecie to pogoda bedzie :D tego chyba juz nie musze tłumaczyc :)

 

Aaaaaaaaaaa i jeszcze do Siasi i Szereny: miło jeździć z takimi plecaczkami jak Wy, więc polecam sie na przyszłość, ale jak mi bedziecie tak słodzić to w samouwielbienie popadne :D

 

No to tyle...

Ufffff.......

Cały dzień....

Się rozpisałem...

Ide....

Ale jeszcze wróce...

...

No....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruff - ułożyłem dla Ciebie wierszyk! Oto on:

____________

Doleeeej sobie oleeeej

(akcentować na LEJ)

____________

(EOWierszyk)

 

:buttrock:

Przyszły weekend sobie w miarę możliwości rezerwuję na wypad - bardziej pasuje mi niedziela niż sobota, bo w sobote mam granie, więc znów musiałbym uciekać dość wcześnie (zwożenie sprzętu, itp.).

Może tym razem na wschód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie) co powiecie na wcelowanie w jakiś pogodny weekend i grupowe wypożyczenie KTMa albo dwóch w Raciechowicach?? Enduro przednia zabawa

o!

na to bym sie mogl pisac - ale jakie sa ceny?

i bardziej niedziela niz sobota.!

dajcie jakies info.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna przez ta prace stracilem fajny łykendzik....

Jak czytam wasze relacje, to mysle sobie ze moglem w piatek wypowiedzenie złozyc.. :buttrock:

 

Heh ale na osłode to nad morzem bylem w poniedzialek :P

Puszką bo puszka ale predkosci na trasie iscie motocyklowe... (k-ów 23.30>> gdansk 5.30)

Gdansk fajne miasto....

 

Moze ten weekend bedzie jeszcze jakis ładny to polatam cos....

 

Zdrówka dla wszystkich......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosmo: A dlaczego mnie taki zaszczyt spotkał ??

Stałem sie natchnieniem... Trochę mnie to niepokoi... :? :buttrock:

No i krótki ten wierszyk... a dalsze wersy w innym terminie czy jak :P

 

Miszczu: ja też bym się pisał na KTMowanie, tylko myślę, że trzeba by zorganizować z 7 chętnych osób to wtedy wyjdzie po 50,- plnów na łeba (a minimum myślę, że 5 osóB) za dzień za jednego KTM, bo jakby chciec dwa to trzeby więcej osób...

 

Zapomniałem wam powiedzieć, że w niedziele odkryliśmy pewna tajemnicę, a ponizej jest dokumentacja odkrycia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosmo: A dlaczego mnie taki zaszczyt spotkał ??

Stałem sie natchnieniem... Trochę mnie to niepokoi... :? :buttrock:

Nie Ty' date=' tylko Twój GS :P Fajne to moto, co ma na tyle jaj, żeby raz na czas zrzucić lekkomyślnego motornicznego :P No i cieknie! :P

No i krótki ten wierszyk... a dalsze wersy w innym terminie czy jak :P

Jakie natchnienie taki wierszyk :mrgreen:

Miszczu: ja też bym się pisał na KTMowanie' date=' tylko myślę, że trzeba by zorganizować z 7 chętnych osób to wtedy wyjdzie po 50,- plnów na łeba (a minimum myślę, że 5 osóB) za dzień za jednego KTM, bo jakby chciec dwa to trzeby więcej osób...

[/quote']

Ja też się piszę, chyba że zmienię gumy na terenowe do tego czasu, to sobie na swoim sprzęcie pośmigam :P Nie wiem ilu z Was się na takich torach bawiło, ale z moich doświadczeń wynika, że pół godziny jazdy to granica wytrzymałości początkującego enduraka (chyba że jedzie 5km/h) :P Tak że jeśli w planach jest dłuższy pobyt na torze, to 1 moto na 5-6 osób powinno spokojnie wystarczyć.

Informacje o wypożyczeniu są tu : http://www.motocykle.domeczek.pl/wiadomosc.../KTMcentrum.htm

Wychodzi 300 zł na dzień (za tor podobno nie trzeba dopłacać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ilu z Was się na takich torach bawiło, ale z moich doświadczeń wynika, że pół godziny jazdy to granica wytrzymałości początkującego enduraka (chyba że jedzie 5km/h)

Ja jeździłem podobnie za 1 razem i wytrzymałem 3 godzinki (z przerwą) 8) . BTW myśle, że jakby sie zebrać w 6/7 chłopa na jednego KTMka bidnego i męczyć go na zmianę po torze to trzaby sie zaopatrzyć w jakiś zapas paliwka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo powiem Wam ludzie, że pomysł macie PRZEDNI...

Jeśli miałoby się TO odbyć w któryś weekend, to myslę, że bym się pojawił...

Autobusem bo autobusem, ale pojeźdizć bym z Wami Crossikiem pojeźdizł, bo bardzo takie zabawy lubię. najwyzej dogadam się z Miszczuniem, albo Łukaszem zeby któryś po mnie podjechał pod macro(chyba Miszczuś Ma bardziej po drodze...)

Wpierw moze zróbmy burzę muzgów w sprawie terminu... Myślę, ze 4-5osób uzbiera się bez problemów, a moze i nawet więcej więc koszty się podzieli jakoś łądnie...

Ja narazie zgłaszam chęć pobytu, jedyna rzecz jaka może pokrzyżować Moje plany, to jutrzejsza wywiadówka(czort wie jakie będzie Mamy samopoczucie jak jutro wyjdzie...)

Tak więc wstępnie zgłaszam swoją obecnośc i chęć przyjazdu...

Jutro koło 18 potwierdzę, albo się wycofamchoć nie jest źle z ocenkami, więc moze...)

 

Jeszcze tylko pozostaje pytaie, czy Miszczuś albo Lukazzz będą mieli chęc po nmie skoczyć... A jeśli nie oni to byby ktoś tak dobry, zeby po mnie wpaśc na rondo koło Macro i potem tam odwieźć?? Kask wziąłbym swój... :P

 

Jak coś to jutro piszę co i ajk z moją osobą... A Wy myślcie, kiedy byłoby najlepiej?? może 13listopada?? Jeśli byłaby pogoda, to nieźle by się zapowiadało...

Czekam na dalsze propozycje...

 

Pozdrówka, Kuba :buttrock:

Poszukujesz ubioru, części eksploatacyjnych?

Zapraszam -> http://www.facebook.com/bimoto

http://moto.allegro....hp?us_id=681059

11111lyo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to jutro piszę co i ajk z moją osobą... A Wy myślcie, kiedy byłoby najlepiej?? może 13listopada?? Jeśli byłaby pogoda, to nieźle by się zapowiadało...

Jakikowiek weekend (oprócz najbliższej soboty) z ładną pogodą sie dla mnie nadaje. Kubo, spox napewno cie ktoś zabierze (ja cie mogę przywieźć nawet z Trzebini bo mam interesa do Twojego Taty, a potem Lukazzzik bo jego maszynka lepiej znosi pasażerów). :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja oczywiście na crossy też się pisze,tylko podajcie konkretny termin(mam nadzieje że będę miał wtedy wolne).Chętnie bym sobie troszke poskakał i dał po garach w terenie.Od ostatniego mojego wynalazka(CZ 125ccm)nie latałem po wertepach.Najwyższa pora przypomnąć sobie troszke tą technike.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...