Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PS: słyszałem, że da się wjechać potrenować na torze w Poznaniu. Zdaje się, że wolne treningi są we wtorki. Ale od nas chyba bliżej do Brna (CZ). Czy ma ktoś jakieś doświadczenia lub informacje, czy się da, ile to kosztuje, kiedy można wjechać itp. ? Byłby ktoś chętny na taki wyjazd ?

Dokladnie, we wtorek miedzy 15 a 18 mozna wjechac

cena chyba od 20 do 50zl (zalezy jak sie sciemnie ze sie np stroju nie ma i bedzie sie tylko patrzec itp). Moze wiecej info bedzie tu: http://www.aw.poznan.pl/tor/index.htm

Ja sie tam wybiore dopiero w listopadzie jak odstawie moto do domku:) wtedy moge nawet zrobic dla was jakies party. jade 30 pazdziernika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja również mam urlop od 11.09-26.09,kupa czasu,to moze gdzieś wyskoczymy na kilka dni,no chyba że są chetni na Chorwacje,Rumunie,Węgry,Czechy itd.

 

Bo nie mam ani kufrów ani sakw, więc na kilkudniową byłoby mi ciężko się zapakować...

Spoko,dasz rade(siateczka,plecak-i będzie OK)

 

Co do toru ja jestem za.W ER-5 nie przykryłem jeszce oponek-najwyższy czas to zrobić ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zła wiadomość:

 

Rozio jest w szpitalu - tylko nie chciał powiedzieć dlaczego tam wylądował.

 

Dziś jadę po pracy go odwiedzić.

Jeżeli ktoś jest chętny też się wybrać, proponuję spotkać się na stacji:

"Statoil" (chyba) na Lublańskiej o 16.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo, czy życzyłby sobie naszych odwiedzin (trzeba by to obadać), skoro nie mówi o co chodzi.

 

To było moje pierwsze pytanie. Jakby sobie nie życzył to bym nie napisał.

 

Inna rzecz mi się nie zgadza. On mówi że leży na chirurgii - tylko, że pod tym adresem co podał, jest:

szpital ginekologiczno - położniczy 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozio jest w szpitalu

 

Ja też w pracy wtedy będę. Ale pozdrów go ode mnie jak bedziesz.

 

Może będzie rodził kolejną WSK-CZ lub tp. sprzęt rodem z Mad Maxa

 

Jak już trafił do szpitala to coś większego chyba będzie rodził. Dotychczasowe "porody" odbywały się jak podejrzewam w zaciszu przydomowego garażu. Aż sie boje pomyslec co to będzie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozio jest w szpitalu - tylko nie chciał powiedzieć dlaczego tam wylądował.

Dziś jadę po pracy go odwiedzić.  

Jeżeli ktoś jest chętny też się wybrać, proponuję spotkać się na stacji:

"Statoil" (chyba) na Lublańskiej o 16.30

Postaramy się przyjechać, ale jakby nas nie było to nie czekajcie, za to uściśnijcie Rozia od nas i dajcie znać co się urodziło

dopisane : Rozio po operacji -jest w stanie pisać smsy więc chyba będzie żył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pomysł na jedniondniową krótszą (a można i jakoś wydłużyć w razie potrzeby;)) trasę- można by pojechać do Zalipia, "malowanej wsi", około 100 km na wschód od Krakowa.

Jakbyscie jechali do zalipia to dajcie znac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem niniejszym zapytać, czy sa jakies konkretne plany na weekend (ma być ładnie) czy też nic sie nie urodziło.

 

Dodam, że jestem pod netem do piątku do 17:00, a potm to juz tylko via phone

 

i tak przez cały nastepny tydzień, bo mam urlop, więc jakbyscie planowali jakąś wycieczke, albo wieczorne spotkanko w osadzie to prosze dajcie znać esemesem, bo inaczej mnie zabraknie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...