Skocz do zawartości

Zlot na dłuuugi łikend majowy


Szafir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

długi weekendos ???? To leccie do Wolsztyna , ja niestety nie moge , bo zlot jest chyba 1-3maja , a 4ego mam mature heh , więc głupio balować dzień przed takim egzaminem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin wy z Wrocka decydujcie a my na 100% z Jackiem jedziemy bo na miejscu na pewno ne zostaniemy!

nooo takie posty to lubię! :biggrin: tylko, Smoku, nie ma w czym wybierać ... lookniemy jeszcze na Czechy... Ty też poszperaj w necie, może coś się trafi

 

PS

a nowym nabytkiem to nie łaska się pochwalić ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze scorpion - k:) jak sie gdzies zdecydujecie z Jackiem dajcie znac! Pozdrowienia z Bełcza:)

 

spoko! na pewno gdzieś polecimy i damy Ci znac

 

nooo takie posty to lubię! :buttrock: tylko, Smoku, nie ma w czym wybierać ... lookniemy jeszcze na Czechy... Ty też poszperaj w necie, może coś się trafi

 

PS

a nowym nabytkiem to nie łaska się pochwalić ???

 

 

ja bym się nie chwalił :biggrin: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wolsztyna

impreza od dawien dawna nie jest oficjalna i zadnych oficjalnych wiesci na jej temat nigdzie nie ma

kilka razy na forum ktos pisal ze zlocik jest 1-3maja ale bardziej prawdopodobne jest ze zlocik bedzie trwal od 28ego kwietnia do czasu az wiara z pola namiotowego zniknie (pewnie troszke wiary zostanie do tego 3ciego)

poza tym znalazlem info na stronkach www.wolsztyn.pl (szukajcie pod linkiem dni wolsztyna w programie na niedziele) na temat inauguracji sezonu motocyklowego, nie wiem czy to jest pomysl wladz miasta, czy organizatora zlotu, czy moze wreszcie sie dogadali -niemniej ja na ta parade sie wybieram:)

 

jakby co to do wolsztyna jade sie najprawodpodobniej w sobote, no chyba ze dam rade zrobic sprzeta to moze juz wpiatek 28ego kwietnia

 

jesli kogos interesuje to 28-30kwietnia w wlkp -okoloce Steszewa (jakies 25-30km na poludnie od poznania, szczegoly na stronie organizatora) jest zlocik organizowany przez Black Riders (kolesie od Gulczasa) wespol z Gremium Poznan

mozliwe jest ze wybiore sie tam na sobotnia parade (jesli bedzie) a po niej lece na wolsztyn

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...