Skocz do zawartości

Cena za Charta..


qciu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba zależy, jak on wygląda, w jakim jest stanie, więc najlepiej sam napisz :-). A swoją drogą, takie triki faktycznie mogą podnieść cenę pojazdu... Natomiast sprzedawcy, których nic nie obchodzi, nudziarze, anemicy, od razu zniechęcają do kupna motorka (wiem, bo dziś takiego widziałem, gdy oglądałem DT50).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm..... ja mam charta po kapitalnym remoncie i ludzie sami przychodza i chcą dac ponad tysiaka za niego. ale nie sprzedam. :crossy: :P Za dużo kasy w niego władowałem. :banghead: ale myśle, że jak masz charta w super stanie, to bez problemu dostaniesz za niego i 1500, bo to naprawde dobre moto i wole go niz te chińskie skuterki, którymi nawet do lasu nie wjedziesz, żeby sie dobrze pobawic.. pozdro! :banghead:

 

Chart wcale nie wygląda gorzej od simsona. :/ jest wyższy, ma chyba wieksze koła i wg. mnie ładniejszy zbiornik. bo simek ma takie niewiadomo co, od spodu okrągłe a z góry płaskie.... :/ ma tez wiekszy skok zawieszen, wiec jest lepszy w teren, a co do mocy charta i simaka, to moi kumple maja simka i chart idzie tak samo jak simsony 4 biegowe, a 3 biegówki zostawiam z tyłu... :banghead: tylko trzeba wziąć pod uwage to, że chart ma wszystko wymienione...

 

widze, ze w tym charcie na sprzedaż masz ten tłumik, co mnie interesuje, może wypowiedz sie w moim temacie na temat tłumików, czy warto go kupić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzwoni Ci tylko na wysokich obrotach? czy na niskich tez???? A robiłes mu remont??? czy wał cylinder, tłok i pierscienie maja 10 lat???? bo jak ja kupiłem swojego, to wszystko w nim dzwoniło. :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: i dlatego wszystko wymieniłem i chodzi elegancko.. :icon_mrgreen: ale jak wał ma luzy, a pierścienie są do dupy, to nie ma siły, bedzie klepac....

 

A może Ci nie dzwoni w cylindrze, a sprzęgło, albo coś w skrzyni?? bo to już co innego... bo co ma cylinder do tego, że dwójka nie wchodzi???

Edytowane przez markos16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

 

widze, ze w tym charcie na sprzedaż masz ten tłumik, co mnie interesuje, może wypowiedz sie w moim temacie na temat tłumików, czy warto go kupić??

 

Tłumik daje tyle, że gorzej brzmi. Po za tym nic, miałem go ale wywaliłem i założyłem spowrotem oryginalny.

A charta swojego sprzedałem nie dawno za 1250zł

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kamil123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Skoro temat został odgrzebany to ja tez napisze

 

Kupiłem charta w poł sprawny za 440zl

Drugie tyle wlozyłem w remont a on ani nie drgnie

stracilem 900zl a musze z zalem sprzedac za 500zl

Moto nie na chodzie krzywy wal jest ale dobry walek i moto sie sprzedało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... no to powodzenia jak sprzedaz charta chociaz za 800zl....

 

ostatnio kolega kupiil simsona zarejstrowanego, wszystko dziaa tyle ze po tygodniu wymienil tlok i teraz smiga juz miesiac i nic nierobi w nim, a ty charta drozej chcesz

 

ten koega dal za sima 800zl

 

ja sam simsona za 700zl kupilem, tyle ze ja niemialem tyle szczescia i po tygodniu byl dead i kapitalka ktorej do teraz jeszcze niezrobilem, no ale jak trafisz tak jak moj kumpel to bedzie good

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...