Skocz do zawartości

Na co się przesiąść???


Rekomendowane odpowiedzi

Na razie jeżdźę Kawasaki EN500 z 95r.ale najprawdopodobniej ok września będę miał możliwość zmiany na większy.Z całą pewnośćią będzie to chopper/cruiser bo na inny (czytaj plastik) nie zgodzi sie żonka. :wink: Te kobiety :) Pojemnośc ok 750-1100. Mogę prosić o Wasze opinie w tym temacie ???

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś nad HD ? Ja miałem jednego criusera (powiedzmy, bo tylko 125 cm, ale chodzimi o pozycję kierowcy i styl moto) i więcej nie chcę - dupa boli na dziurach, jak się ma nogi z przodu. Ale jak bym zowu miał wrócić do tego stylu i miałbym kasę, to bym kupił HD jakiegoś - tylko jeden problem - to cholernie drogie sprzęty i niestety się przepłaca za markę. A z japońców podoba mi się bardzo Honda Black Widow. Czadowy motocykl, naprawdę fajny, no i Honda - masz zagwarantowaną niezawodność i jakość. Nowa kosztuje nieco powyżej 30 tys, nie wiem ile bedziesz miał kasy, ale uważam, że to dobra cena.

 

Nie myślałeś o jakimś nakedzie ? Znajomy (facecik po 50`ce) ma Yamahę XJR 1300 i bardzo chwali. A to nie palistik jest 8) , więc spałnia częściowo Twoje "normy".

 

Pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z japońców podoba mi się bardzo Honda Black Widow. Czadowy motocykl, naprawdę fajny, no i Honda - masz zagwarantowaną niezawodność i jakość. Nowa kosztuje nieco powyżej 30 tys, nie wiem ile bedziesz miał kasy, ale uważam, że to dobra cena.

 

 

 

Pozdrawiam, Paweł

buahah Wido i jej naped na łańcuch :arrow: pełna porażka :D :) :)

czyścić chromy ze smaru :wink: :P :D :P

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda nie powiem :lol: .... nawet i na ten łańcuch bym przymknął oko ale z kasa :cry: tak do max 18/19 tyś zł Zastanawiałem się nad Kawą VN 800 classic ale opinie słyszałem skrajne o tym sprzęcie.Haraś odpada ze wzgędu na cenę a poza tym jakoś nie leży mi klimat lekko snobistyczny wytworzony wokół tej marki.Może Yamaha XV 1100 lub 750? Honda Shadow 1100? Nie jeżdźiłem tym modelem ale w/g danych producenta to silnik jakos ma mało "kucyków" Nakedy są ok ale żona.....

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslałem o Intruzie lub Maruderze vel Desperado lub Volusi ale żadnego z tych modeli nie znam bliżej od strony eksploatacji,osiągów i konstrukcji.Ktos jeździ którymś z tych motocykli? Może jakieś opinie na temat silnika,zawieszenia i osiągów? Nie interesowałem się bo ogólnie opinie o Suzuki nie są zbyt pochlebne ale to chyba zwykłe uprzedzenia. Zależy pewnie jak się trafi .Tak jak z większością używanych sprzętów.Mój obecny motocykl EN 500 nie jest może zbyt szybki (ale nie oto chodzi) natomiast co w nim bardzo cenie to dynamika.Silnik rzedowy R2 i osiem wentyli kręci aż miło.Trochę to nie "chopperowe" ale co tam :wink: Nie jestem zboczony na tym punkcie.Fajnie by było połaczyć styl cruisera i dobrą dynamikę.

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Fajnie by było połaczyć styl cruisera i dobrą dynamikę.

 

Fajna jest Honad CB750 Night Hawk. Ni to naked, nit do crusier, ale ma 70km i smiga jak skurczybyk. Albo Magna - to jest sprzęt - 4 gary V, wygląd cruisera, ale ponad 80 km mocy. Oszukasz żonę, a sam będziesz miał sporo frajdy.

 

Pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była jeszcze Madura (ponad 100 koni - ogień :twisted: ) i wygląd chopera :wink: - no ale to już rzadki sprzęt (nigdy tym nie jeżdziła, miałam tylko okazję podziwiać)

 

Honda 1100 jest ok (ale nie ta C2 tylko wczesniejsza), ma kardan, wygląda świetnie, koni nie jest za dużo ale zapewniam cię że zupełnie wystarczająco ( chopperem więcej niż 160 to nie jest przyjemność :) ), no i silnik niezawodny.

 

Virago 1100 też jest fajna ale dla faceta może być za krótka no i starsze roczniki maja problem z rozrusznikiem

 

Co by to miało nie być - niech będzie na KARDAN - to podstawa :D :)

(zdaniem kobiety :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...