Skocz do zawartości

Stronka z książkami serwisowymi za free....


Rekomendowane odpowiedzi

nie moge nigdzie znalesc ksiazki serwisowej do suzuki gs650g probowalem na emulu i lipa .Mouse zapodal dla mnie katalog czesci ale od gs 850g bo tylko taki znalazlem na jego blogoslawionej liscie

9dobroczynca z niego na marginesie i chwala mu za to) no i z tym motocyklem mam korowody wiec ta serwisowa napewno sie przyda nie trafi poleczke :buttrock: pozdrwawiam dokladny namiar -suzuki gs650g-1981

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

szukam serwisowki z danymi regulacyjnymi do GSX 750 z 86 (16 V )te silniki byly stosowane jeszcze w latach 90

 

witam - ciekaw jestem czy udało Ci sie uzyskac jakąś servisówkę do GSX 750 ???...własne stałem się szczesliwym/nieszczęśliwym posiadaczem GSX 750 Inazuma '99...ale nie dostałem do niego żadnego manuala....i nie moge nic znaleźć po sieci...jesli masz coś takiego daj znac !!!

 

Pozdrawiam - Johnny B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

Jak ktos ma jakiś aktualny link do manuala gpz600 88' to plizz niech rzuci bo mie oczy od siedzenia przed kompem wylezą.

 

Edit.

Sam se znalazlem

podaje nieświadomym:

 

http://www.diff.ru:8000/

 

Full wypasik tylko cholernie wolno sie ciągnie(3-4kb/s) może w nocy bedzie lepiej

A na uje**ne połaczenia polecam opere lub totalCMD ,wznawiaja bez problemu.

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsio sie zmienia jak w kalejdoskopie.Niem moge edytować postu wyzej wiec podaje nowy adres stronki z powyżsego postu:

 

http://www.diff.ru/manual/man.php

 

W zasadzie to kazdy niech sobie wklei w goglach w wyszukiwaniu zaawansowanym nazwe pliku np.

 

Kawasaki_GPZ600(ZX600A1)_GPZ500(ZX500A1)_Service_Manual_(German).zip

 

i wpisze nazwe serwera www.diff.ru

 

wynikiem jest ruska stronka ze spisem manuali.

Przypuszczam ze goscie zmieniaja jej adres raz na jakis czas zeby uniknac przeciazenia serwera, dlatego trza szukac po nazwie pliku.

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...