Skocz do zawartości

Stronka z książkami serwisowymi za free....


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kojotkurier

zapytam wprost czy ja sie musze na tej stronie zarejestrowac i oplacac abonamet zeby modz kozystac z tych dobrodziejst o ktorych piszesz tylko sie na mnie nie denerwojcie ja wole pytac jak czegos nie wiem licze na wyrozumialosc i pozdrawiam kojot

 

[ Dopisane: 20-09-2005, 22:46 ]

oczywiscie pytanie kieruje do black jacka -przepraszam niesprecyzowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. pilnie potrzebuje serwisowki do Suzuki GSX 400 E (dwucylindrowa z jednym hamulcem tarczowym). nigdzie jej nie umie znalezc, a szukam juz dluugo :P potrzebuje jej do ustawienia zaworow, wiec ewentualnie wystarczy tez info na jakich wartosciach je ustawic. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No widzę że działać to Polacy potrafią -> w "kupie" siła... jeśli kogoś interesuje to dużo materiałów (serwisowych) o suzuki gs 500e jest na http://republika.pl/gs500e/ tylko że pdf-y są w języku angielskim i po niemiecku... :/ jeśli ktoś ma po Polsku to -> poproszę... pozdr. WIĘCEJ TAKICH AKCJI POŻYTECZNYCH :P:):P

 

[ Dopisane: 14-12-2005, 22:19 ]

mam pytanie (chyba głupie :/ ) czym się różni serwisówka od manuala?? a dokładniej co to manual?? tylko nie śmiąć się z niewiedzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że działać to Polacy potrafią -> w "kupie" siła... jeśli kogoś interesuje to dużo materiałów (serwisowych) o suzuki gs 500e jest na http://republika.pl/gs500e/ tylko że pdf-y są w języku angielskim i po niemiecku... :/ jeśli ktoś ma po Polsku to -> poproszę... pozdr. WIĘCEJ TAKICH AKCJI POŻYTECZNYCH :D:):D

 

[ Dopisane: 14-12-2005' date=' 22:19[/i'] ]

mam pytanie (chyba głupie :/ ) czym się różni serwisówka od manuala?? a dokładniej co to manual?? tylko nie śmiąć się z niewiedzy :P

 

owner's manual - instrukcja dla użytkownika

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:!: Szukam manuala do suzuki dr250 z 85 roku. :!:

Kupiłem suzi za 800pln ale z uszkodzoną elektryką. Po sprawdzeniu wszystkiego dowiedziałem się że:

W motorze był uszkodzony moduł zapłonowy, a gość podłączył sobie jakieś tranzystorki i na tym jeździł. Nowy moduł jakbym kupił, zapłaciłbym koło 2000pln więc trochę przekrocze cenę motorka, i tak nie wiedziałbym jak podłączyć bo gołe kable mi wiszą i są z deka popalone. Nie wiem co gdzie, ani jak się podłącza. Jakby ktoś coś wiedział, jaki kabelek do czego, to prosze o opis. Jakby ktoś wiedział jakie tranzystorki można zastosować, by zastąpić moduł to też prosze o opis. Odpale go i sprzedam. A jakby ktoś miał tanio moduł i wiedział jak podłączyć to też się skuszę...

Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...