Skocz do zawartości

Pytanie co do lag


trajka66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema !!

 

Wiem ze temat juz wałkowany wiele razy ale mam jeszcze pytanka:

 

1.Jaki gesty olej polecacie do nsr 125 mysle czy wlac 10 W albo 15 W jak myslicie co lepiej wlac do moto szosowego bo w serwisowce nie pisze :icon_rolleyes:. I jakiej firmy olej polecacie ? Ja mysle nad Motulem.

 

2.Jesli lekko poci mi sie laga to jak myslicie ktory uszczelniacz moze byc nieszczelny ten co widac go z zewnatrz czy ten wewnetrzny simmering, bo nie wiem ktory kupic.

 

3.Jakiej firmy polecacie uszczelniacze mysle nad Ariete i Athena.

 

Z gory dzieki za odpowiedzi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko gdzie moge dostac w necie Ariete ??????? Bo kurna mial je zawsze sklep.motocykle.pl ale teraz sie zwiesił moze ma ktos do nich gg albo maila to jakos zamowie ? Albo najlepiej znal jakis sklep w necie gdzie dostane.

 

 

I mam jeszcze pytanie w larsonie maja uszczelniacze firmy NOK czy ktos jezdzi na uszczelniaczach z larssona ?????? Warto je kupic ???

 

pozdro

Edytowane przez trajka66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamowilem 15 W motula i zobacze jak bedzie. 20 W bym nie nalał bo raczej bankowo bedzie za twardy jak poza 25 W juz nie ma twardszego oleju.

 

A mam pytanko !!!

 

Rozebrałem lage i na tym tłoczysku z taka krótka sprezyna (chyba do tlumienia odbicia czy dobicia to jest :biggrin:) na jej samym koncu jest ona posmarowana chyba wazelina czy jak bede skladal ponownie to tez posmarować ?? No i nie wiem na 100 % czy to jest wazelina tak mi sie wydaje. Czy w waszych sprzetach tez tak mieliscie ??

 

pozdro

Edytowane przez trajka66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...