Skocz do zawartości

Sprzęgło


Hendrix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich - mam taki dziwny problem - otóż założyłem nowe tarcze

sprzęgłowe. Wszystko ładnie pięknie pasowało i odpalam szprzęt i ślizga :icon_rolleyes: .

Dlaczego? Czy to normalne po pierwszym uruchomieniu? Dodam tylko,że sprzęt

to honda cbx 75O F. Ma hydrauliczną regulacje sprzęgła i centralną śruba

mocuje się kosz sprzęgłowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocki nie przeleżały ale zostały namoczone w oleju przed założeniem..

ja tak miałem ostatnio w 9ce - jak źle skręciłem sprzęgło.

znaczy skapnąłem się na etapie zaraz po skręceniu kosza, ze coś słabo trzyma, więc oszczędziło mi to zakładania i zdejmowaniu dekla i plastików :icon_rolleyes:,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocki nie przeleżały ale zostały namoczone w oleju przed założeniem..

hehe, tak jest jak się człowiek specjalistów nie pyta, tarcze do mokrego sprzęgła muszą minimum 2H leżakować zanim zostaną założone, materiały cierne muszą się "namoczyć" aby przyklejały się do tarczek

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, tak jest jak się człowiek specjalistów nie pyta, tarcze do mokrego sprzęgła muszą minimum 2H leżakować zanim zostaną założone, materiały cierne muszą się "namoczyć" aby przyklejały się do tarczek

ale nie sądze, żeby było tak drastycznie, że w ogóle nie trzyma.

poprzednie sprzęgło zostało mi założone na sucho (nie przez mnie) i jakoś zrobiłem na nim 30kkm :icon_rolleyes:.

ja bym jednak obstawiał za złym skręceniem koszyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie z tym namaczaniem dziwne w MZ 2 razy wymienialem tarcze ( w 2 roznych MZ) zawsze na sucho i zaraz po odpaleniu pracowalo poprawnie .Tylko tam inny olej jest

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tarcze przelezaly nocke w oleju przed zalozeniem ???

 

Adam M.

 

Ale lipa! :banghead: Ja u siebie dokladnie wczoraj zakladalem nowe tarcze i niestety wlozylem suche :) . Sprzeglo dziala super, nic sie nie slizga, ale martwi mnie to, ze moze sie szybko skonczyc... Jak myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...