Skocz do zawartości

Farbowanie skóry


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam na mysli zmiane koloru kilku skórzanych elementów kombinezonu i nie wiem za bardzo jakiego środka użyć. Farbowania nie ma wiele lecz nie chciałbym czegoś spaprać wiec pytam :P Ma może ktoś jakieś doświadczenia z zmianą koloru skórzanej odzieży ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oddałem powypadkową kurtkę do "regeneracji" do profesjonalnej firmy zajmującej się renowacją odzieży skórzanej (Wrocław). Oni urzywają czegoś co chyba nazywa się fibra. Wyszło bardzo ładnie, bez żadnych przebarwień. Kurtka ma 2 lata od remontu i nie mam na co narzekać. Nic się nie wytarło anie nie odpadło. Nowy kolor trzyma się jak fabryczny. Innym sposobem jest urzycie farbujących past do butów ale to jest tylko półśrodek którego nie polecam. Za kurtkę zapłaciłem 130 zł i polecam tą metodę :P

Edytowane przez mazivfr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

absolutnie odradzam farbowanie za pomocą barwników i past do butów. Po pierwsze przesączysz skórkę i będzie miękka jak ... Po drugie farba będzie się trzymać do pierwszego prania/deszczu.

 

Polecam natomiast barwniki dedykowane właśnie do odzieży skórzanej motocyklowej.

 

Odpowiedzie i środków szukaj np w katalogu lub na stronach louis / polo .de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 11 lat później...

odkopuję temat :)

myślę o "przemalowaniu" butów skórzanych z żółtego na czarny

czy ktoś testował farby renoskór/wilbra i mógłby się wypowiedzieć/wrzucić foty efektów?

czy farbowanie jest trwałe/jak to wygląda po kilku latach użytkowania?

czy farba nie ma negatywnego wpływu na nici/czy nie spowoduje ich usztywnienia i pękania?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...