Skocz do zawartości

Suzuki gs500


Herpu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ruszalismy rozrzad....fuck nie pomyslalem o tym:( a teraz juz za puzno poszedl do serwisu ;) kur... i zaplace za cos co umialem zrobic :)

 

Jak oszacujecie ile mnie to wyniesie w serwisie?

A chcialem sobie kupic fajna kurtke.... :)

Edytowane przez Herpu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o rozrządzie nic nie mówili?

czy to normalne w gs500, że zsynchronizowane nieruszane gaźniki same sie rozsynchronizowały? pytam się, bo mało się znam na tego typu motocyklach, a chciałbym w przyszłości zacząć od gs'a przygodę z 'pochylonymi'

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że bzdura i naciągactwo co niektórych "serwisów"

czy to normalne w gs500, że zsynchronizowane nieruszane gaźniki same sie rozsynchronizowały?

Raczej niemożliwe.. aczkolwiek zawsze pozostaje te 0,01% prawdopodobieństwa :icon_mrgreen:

... i powraca odwieczny temat, powtarzany zazwyczaj przez sprzedawców zachwalających swoje cacka:

- coś stuka w silniku - trzeba wyregulować wentyle i będzie ok

- coś nierówno pracuje i nie wkręca się na obroty jak bozia przykazała - trzeba tylko synchro zrobić... :icon_mrgreen:

 

A wracając do tematu, synchro nie ma żadnego wpływu na prace silnika w wyższym zakresie obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi powiedziano...synchro gaznikow i zaczol ciagnac elegancko!

Mowili jeszcze cos o swiecy ktore byly nowe!nie wiem moze je przeczyscili co ja osobiscie sam robilem pare razy!

 

A ogolnie to sie zawiodlem poniewaz myslalem ze jesli zalezy im na renomie to powinni za te 85zl chociasz umyc ten motor...a wygladal jak go odbieralem gorzej niz jak go przywiozlem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...