Skocz do zawartości

Skradziono Suzuki


GWIZDEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oby jak najmniej zlodziejii a jak najwiecej takich Policjantow!!! :D prosze jednak warto wiezyc :icon_mrgreen: Pozdrawiam.PaweL

 

Oby jak najmniej zlodziejii a jak najwiecej takich Policjantow!!! ;) prosze jednak warto wiezyc :icon_evil: Pozdrawiam.PaweL

A maly Bandzior to dobra maszynka cos o tym wiem :P wiec warto latac nim navet przez cala zime!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

 

nie sądziłem że sprawa reaktywacji mego motorka potoczy się tak szybko....:-)

 

tak więc moto stoi już w warsztacie ......... a raczej leży rozebrane do rosołu ......

do cało-oczyszczenia ....... (tona na nim błota na razie) i do lakierowania

 

nowe tablice rejestracyjne już mam w ręku ................. tj. wystawiony duplikat (te same numery co były) ...... bo szczęśliwie nie zgłosiłem faktu kredzeieży w wydziale komunikacji .......

stacyjka i wlew paliwa naprawione ...............

zadziwiające .......bo obie rzeczy udału mi się załatwić jednego dnia :-))

 

lakierowanie będzie w tym tygodniu .......... potem pozostanie tylko go poskładać........ dalej na przegląd okresowy (bo się w międzyczasie skończył) i będę mógł jeździć :-))

gdyby nie to że od piątku jadę na urlop (2 tygodnie) .......... to za kilka dni już bym śmigał !!! a tak sprawę odłożę na koniec miesiąca ..........

 

z dodatkowych rzeczy ........... może uda mi się oddać cały wydech z kolektorami do polerowania i galwanizacji ............ to byłaby pełnia szczęścia........

 

pozdrawiam

Gwizdek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka możliwość.........

przy okazji sprawy karnej mogę załozyć sprawę cywilną o zwrot kosztów naprawy (takie postępowanie ma swoją dziwną nazwę) ......

jednak zacząłem się nad tym zastanawiać..................

1. remont moto nie będzie aż tak kosztowny jak mi się na początku wydawało ...... (a jeśli bez faktury to będzie 20% taniej)....... :-)

2. częściowo remont robię we włanym zakresie

3. złodziej idzie siedzieć, nie ma nic w swoim majątku ................ a w rodzinie bieda aż piszczy ....... więc nawet jeśli sąd zasądzi odszkodowanie ..... nie ma realnych perspektyw aby komornik ściągnął dług.....

4. jest jeszcze inny aspekt .............. złodziej orientacyjnie wie gdzie mieszkam, (kolesi swoich też na pewno ma)..... po co mi kolejne problemy

 

i dlatego się zastanawiam............ podstawowe pytanie "CZY TA GRA JEST WARTA ŚWIECZKI????"...

ponieważ zrobienie wszystkiego "jak należy".......... wiąże się ze sporo większymi kosztami, które ja muszę pokryć ........... a dopiero potem cierpliwie czekać aż łaskawie złodziej zarobi te pieniążki a potem komornik je ściągnie ...... (w tym przypadku mało realne ...... i nie ja jedyny stoję w kolejce)

tu. przykład......... nowe zamki - stacyjka i wlew paliwa z kluczykiem w sklepie kosztują trochę ponad 1000pln......... a ja te, co złodziej zamontował, naprawiłem u prywaciarza za 100.........

 

jeszcze będę gadał z policją............ zobaczę jakie oni mają na ten temat zdanie

 

tak więc........... do zobaczenia na drodze .............. lub najszybciej w 2oo w wawie........ lub na jakim spotkanku BS.....

pozdrawiam

Gwizdek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak nie patrzac to policja ostatnio wziela sie do roboty...

wystarczy poogladac wiadomosci... w koncu sa jakies zatrzymania,

moze ktos stracil stolek i ktos uczciwy zajal jego miejsce :biggrin:

 

A ja mam inną teorię:

1. Motocykli jest coraz więcej

2. Im jest czegoś więcej, tym i kradzieży jest więcej

3. Im czegoś więcej ginie, tym łatwiej w tej masie coś znaleźć

Ale tak naprawdę postęp można by ocenić znając staystyki tzn. na ile zgłoszonych kradzieży jest przypadków odzyskania sprzętów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...