Skocz do zawartości

Pożegnanie z Drag Starem


Maar79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie uraziłeś

 

Nie trafne porównanie i tyle.

 

PS.

 

@ Prot

 

Próbuję do Ciebie wysłać PW. Prawdopodobnie nie dochodzi.

Maila nie masz aktywnego więc tu zapodam. CD z fotami wróciło

Przesyłka nie podjęta przez adresata. Po raz drugi już nie wysyłam.

Odbierzesz oryginał w kopercie jak wysłałem na zlocie w Kole

o ile będziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie rozstałem sie z DRAGUSIĄ (XVS 650) i oczekuję na DRAGA (XVS 1100).

W moich odczuciach moc 650 była na jazdę solo nawet ok, aczkolwiek po jakimś czasie faktycznie zaczynają się przemyślenia o czymś większym.

No, zobaczymy jak to będzie, chociaż serce mnie i tak boli- strasznie się do niej przywiązałem :buttrock:

Ale, coż, tak to już jest.

Na razie odliczam dni i godziny, a że jestem bez moto, to każdy dzień dobrej pogody wywołuje u mnie agresję :buttrock:

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, zobaczymy jak to będzie, chociaż serce mnie i tak boli- strasznie się do niej przywiązałem :buttrock:

 

Przez kilka lat dopieszczałem Virówkę że wyglądała w kwietniu ubiegłego roku w końcu tak jak chciałem żeby wyglądała. I co ? przyszedł kumpel i mówi płacę i zabieram. Mieszane uczucia :buttrock: Planowałem kupić DragStara 1100 tyle że dopiero w tym sezonie to miało nastąpić. Sprzedałem jednak Virówkę. Ciężko było przez miesiąc intensywnych poszukiwań bez moto ale przypłynął w końcu V-Star 1100 Clasic ze Stanów z przebiegiem 5900 mil:) A Virówki nie żałuję. Niech chodzi jak najlepiej. Tym bardziej że widzę ja często w lusterku albo z przodu :biggrin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu tez smigalem 650, a przy mojej wadze 120 kg

bylo jak bylo, od pewnego czasu smigam na RoyalStarze 1300

i...........to jest to.

Oczywiscie jak pisali moi poprzednicy, duzo z nas zaczyna na 650 lub Virago

a nastepnie przesiada sie na cos bardziej dynamicznego/1100, 1300, 1600/

i mysle ze to jest pozytywny kierunek w przesiadaniu sie na wieksze i mocniejsze moto.

 

Pozdrawiam

Maly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały-po drodze między 1100 a 1600 jest jeszcze 1520!Ito jest to!!!Jeżdziłem najpierw Virago 750 po 18 latach przerwy.Motor miał zadowalające osiągi,ale zamarzyło mi się coś nowszego technologicznie.Wybór padł na drag stara 650,tego samego co jeżdził Mały.Pierwsze wrażenia bardzo korzystne,ale jak już trochę go ujeżdziłem to zaczęło brakować mocy.Poszedł między ludzI.Nabyłem SHadowke 1100 C2.Jazda nieporownywalna z dragstarem 650.Wiadomo-inna poj.inna moc,inny moment.Po roku przesiadka na Valkyrie.Tu dopiero pełna satysfakcja!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to już nie jest V2. Już nie ma tego gangu nawet na Cobrach. 100 kucyków robi wrażenie jednak nie zamienił bym V2 na boksera .

zawsze byłem, jestem i będę tego samego zdania :icon_biggrin:

jeśli chopper, cruiser /czy nawet sport/ to tylko V2 /podpis :P /. przy kupnie moto chodziła mi po głowie magna, ale jak usłyszałem - niestety ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dużej pojemności lepsza jest tylko większa :icon_biggrin: a z 650 na 1300 to ładny skok ,drugi taki ciężko będzie powtórzyc , chociazby dlatego że za wyjątkiem BOSS'a to juz nie ma na co sie przesiąść.można tylko pogratulować.

 

Eda a czy Twoja Shedowa nie ma trafić do Oleśnicy?

Edytowane przez Doktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He prawda jest taka że pomijając różnicę w pijemności między 650 a 1300 np. to różni się masą, wyglądem i przyspieszeniam ale w sumie taką krową itak 180 po polskich drogach nie pomkniesz, a w winklach itak trzeba uważać bo butami się ostro szlifuje hehe, pozatym wje***em tyle kasy w przemiany wizualne swojego DragStara 650 że jeszcze ze 3 lata nim planuję pojeździć a potem kto wie??

Coprawda maży mi się na długie trasy nowy Fazzer??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...