Skocz do zawartości

Studzienki kanalizacyjne


Olsen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nawet mala nierownosc studzienki to małe piwo, gorzej jak komuś sie spodoba diekiel i sobie go "pożyczy", wtedy jest kaplica, auto najwyzej sobie zawieszenie rozwali, ale co bedzie z motorem. Przy predkościach rzedu 30-40 najwyzej troche zmasakruje sie lekko przednie zawieszenie, ale przy wyzsych strach pomysleć.

ja bym naszych drogowców wysłal do niemiec zeby sobie studzienki poogladali, tam tez sa na środku jezdni, ale niespotkałem sie żeby były pozapadane czy wystajace.

Niemcy maja fajna metode, studzienki sa obudowane pierścieniem z kostki chodnikowej. A moze to poprostu nasi drogowcy odwalaja fuszerkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o studzienki to staram się je omijać ale w ruchu miejskim czasem nie tak łatwo ominąć zauważoną w ostatniej chwili - jednak moto waży około 240kg i żonglerki nie da sie tym uprawiać.

 

pewnie kazdy z was ma w glowie " mape dziur i studzienek" swojej najblizszej okolicy:)

hehe ja mam, ale studzienki to prosta sprawa, mają swoje niezmienne miejsce, o wiele gorzej ma się sprawa z dziurami które wyskakują w niespodziewanych miejscach.

Edytowane przez krasnal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo chodnik jest wyżej i woda nie chce spływać z jezdni na chodnik do studzienki :banghead: :cool: :icon_razz:

 

No prawie.

Ale tu sie toczy rozmowa o studzinakch tych z deklem od góry a nie o tych źeberkowatych na skraju jezdni :P nie zebym sie czepiał, ale tak dla wyjaśnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo chodnik jest wyżej i woda nie chce spływać z jezdni na chodnik do studzienki :icon_biggrin: :P :P

przeciez to sa studzienki kanalizacyjne a nie sciekowe i nic do nich nie splywa :P:P a woda z ulicy splywa do kraket sciekowych przy samych kraweznikach :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...