Skocz do zawartości

Pierwsze wyscigi w tym sezonie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzis jezdzilem sobie po poligonie, bo trzeba korzystac z urokliwych miejsc jak i pogody. Gdy nagle pojawia sie cinkoczento na sygnale probujace mnie zatrzymac:D ale zwala koles ganial za mna mialem ubaw co nie miara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nagle to po diable, ale to jest nic, ja jechałem dzisiaj ulicą, ciemno już bylo bo to 23h, jade a tu mi typ mignął tylko przez chwile, idiota klęczał na środku ulicy i sie darł coś w moim kierunku, no szkoda ze mi sie spieszylo bo bym sie cofnal i bym mu pokazal gdzie jest miejsce przechodnia, i weź teraz se pomysl jakbym go je*nął :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w tym sezonie przejechałem ok 250 km,narazie duża częsc z tego to asfalt bo moto docieram, jednak wpadłem już 2 razy w sredni teren-a raczej łatwy tylko szybko pokonwany :icon_razz: Jak tylko moto bedzie można pałowac to dam ogień w cięzki teren xD wtedy nie ma zmiłuj, i zaręczam że "czinkusiem" tam nie wjedziesz :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o teren - to ja ostatnie 2 dni jezdzilem motorkiem pierwszy raz po zimie i np. wrypałem sie w wodnisty bagnisty piach w ktorym mało nie utoneła moja maszyna- 30 min wyciagalismy ją we dwóch bo koła byly 3/4 w mule piaskowym :icon_razz: a wszedzie na około woda, nastepnie kolega przeprawiał sie przez dość rwącą rzeke i niestety zaliczył wodowanie - o totalnych bajorach i błotach to nawet nie będe pisał bo to większość zna - to się nazywa według mnie jazda po terenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w stargardzie poligon mamy dosc duzy choc nie taki jak w drawsku. gosciu by tam gdzie jezdilem w zyciu nie wjechal, bo bylem na czolgowisku. ale gdy wracalem juz do busa na powrocie byl na drodze i jechal namnie na sygnale:) i tam sie pozniej bawilismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...