Skocz do zawartości

Sezon otwarty ale jestem załamany...


DZIADU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony promieniję radością, że powróciłem do żywych (mam motocykl) ale z drugiej strony jestem przerażony wtórnym analfabetyzmem w jeździe sprzetem. Nie jeździłem prawie rok, motocykl wymaga przyzwyczajenia i to bardzo bo TRX nie jest potulnym cielątkiem, mimo że nazwałem ją "Sarenka" :flesje:

Jestem przyzwyczajony do silników R4 a charakterystyka oddawania mocy w tym ustrojstwie jest dziwaczna, brakuje mi 2 cyl :flesje: Jakiś matoł przede mną zainstalował beznadziejną kierownicę, która nie mieści się w swoim miejscu, znów mam lusterka w których nic nie widzę a nowy i nie rozbity kombinezon trochę krępuje mi ruchy. Jak by tego było mało, to po roku urlopu od sprzęta okazuje się, ze musze wszystkiego uczyć się od nowa a przyzwyczajenie do słabego auta pwoduje u mnie niedocenienie TRXowych hamulców, przyśpieszenia oraz zapomniałem jak to się balansowało ciałem :icon_razz:

 

Echhh... czeba pojeździć i sobie przypomnieć co i jak bo będziecie się ze mnie śmiali :banghead:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadu, masz okres??? :banghead: Mazgaisz się-nie powiem jak kto :flesje:

Co się stało z Twoim wszechobecnym optymizmem??? :flesje: Jestem w szoku! Może to jakaś depresja wiosenna........ :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się Twoim szczęściem i polecam Ci lekturę wątku mego autorstwa:

http://forum.motocyklistow.pl/Wiosenne-wje...zyn-t23720.html

Jak na jeźdżca niewjeżdżonego w maszynę, pomykałeś sobie wczoraj po mieście całkiem rączo - miałem kłopoty, żeby utrzymać się za Tobą. No, ale ja zawsze na początku sezonu jeżdżę "po pedalsku". :flesje:

Za to na wolnych manewrach pobiłem Cię na głowę, tak więc moje ego tak bardzo nie ucierpiało. :banghead: :flesje:

A od "Sarenki" to Ci wara! :flesje: :icon_razz:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Dziadu nigdy nie był optymistą. Marcinie, nie martw sie, to ze objedzie Cie jeden czy drugi skuter to nie powód do stwierdzenia, ze wszystko zapomniałeś :icon_razz::D:D

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba kazdy kto zrobil przerwe zimowa musi sobie poprzypominac to i tamto :flesje:, a juz szczegolnie Ci ktorzy zmienili sprzet (tez sie do nich zaliczam). malo tego, tez mi nie pasuja lusterka w ktorych niewiele widze, musze sie przyzwyczaic do nowej pozycji ktora jest zgola odmienna niz na chopperku a i dokladnie tak jak Dziadowi nowa kurtka krempuje mi ruchy i jest 2x ciezsza od starej :icon_razz:. zmiany zmiany zmiany, ale wszystko jest kwestia obycia.

mam nadzieje ze jutro w koncu zaczne sezon '06, poniewaz juz jutro ma skonczyc walic zabami z nieba (oby!). ostatni raz jezdzilem 4 grudnia, doczekac sie nie moge gdy znow zapne jedynke i rusze w sina dal :banghead:!

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadu, możemy się na jakiś czas zamienić sprzętami, jak chcesz :banghead: "Wjeździsz" się na moim i potem ci będzie łatwiej na TRX'ie :icon_razz: A w czasie kiedy się będziesz zajmował opanowywaniem DT to ja sie zaopiekuje twoją "sarenką" :flesje: Co ty na to :flesje: Pozdrawiam :flesje:

 

 

P.S Niby jest coraz cieplej, ale ten siąpiący deszczyk jest delikatnie mówiąc wkur*wiający :flesje: Ani to ulewa, ani przelotny deszcz - tylko się syf na jezdni robi :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedam na bajzlu stary kombiak to kupię kierownicę bo przy tej potłukę sobie owiewkę na ósemce nawet bez wywrotki.. aaaa.... zapomniałem, w dalszym ciągu mam do sprzedania bardzo fajne sakwy louisa :icon_razz:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrzędzisz jak Dziad :banghead: Albo gorzej... Jak Stara Baba :flesje: Zamiast kurde tryskać radością po "zmartwychwstaniu" to zrzędzi... Jak masz marudzić to lepiej Cię znowu zakopać... :icon_razz: Się dziś wybieram do 2oo (niestety na 4oo :flesje: ) po kurde chyba z 4 miesięcznej przerwie... To jak Cię spotkam to Ci chyba kuku zrobię za zrzędzenie... Albo lepiej... Napuszczę na Ciebie Aśke... :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadu faktycznie Ty bybłyś nieszczęsliwy gdybyś nawet trafił 6 w totka, że w wygranej brakuje co najmniej jednego zera na końcu... Pewnie niezadowolony też byś był jakbyś już wszystko umiał, że już nie masz się czego uczyć. :icon_razz:

 

Ja nie wiem jak Ty możesz z takim nastawieniem życ, pora to chyba zmienić, są i dobre strony żywotu ludzkiego.

 

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez przesady, ja jedynie załamałem się nad stanem mojej sprawności w roli pilota dwukołowca szybkobieżnego, poza tym jest wszystko zajebiste a mnie jedynie przytloczył z deczka ogrom pracy jaką muszę wykonać. Przemyśle to przez łikęt, przestanie padać i wsiąde na maszynę by czym prędzej się zrechabilitować po śpiączce :)

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...