Skocz do zawartości

..::21 MAJA 2006 DOM DZIECKA W-WA::..


Bartosz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm sam nie wiem czemu nie działa, u mnie wszystko gra.

A powracając do wczorajszej wizyty w dd to przypomniały mi się dwa dobre teksty.

Pierwszy jak nas zapowiadano.Brzmiało to mniej więcej tak:

Witamy naszych serdeczynych przyjaciół (..),którzy lubią walczyć/ścigać się z wiatrem. Po tym tekście każdy miał minę "o co jej chodzi" :)

 

Drugi gdy po paleniu gumy prze Pawla mówię do niego:

Spróbuj tak z przednią, cwaniaczku.

A Pawel na to :

Przednią to tylko Chuck Norris :(

Edytowane przez rad3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zdjecia sciagnely sie z rozszerzeniem .htm, wiec jezeli cos komus nie dziala polecam zmienic na .rar

 

jezeli chodzi o wizyty w innych DD to ja rowniez chetnie.

 

ale tak sobie mysle o naszym DD. dzieciaki caly rok czekaja na atrakcje i tak oto przychodzi ten jeden weekend, kiedy maja festyn, jest policja, straz pozarna, motocyklisci i inne atrakcje.. a moze za rok zorganizowac nasz zjazd w innym terminie, zeby mialy wiecej "wesolych" weekendow, a nie wszysytko naraz a pozniej juz nic? moze sie czepiam, ale tak jakos mnie naszlo :buttrock:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

ja niestety dopiero dzis doszedlem do siebie po zajebiscie ciezkim weekendzie:)

 

musze wszystkim ktorzy przyjechali jeszcze raz serdecznie podziekowac od pani wice-dyrektor ktora w niedziele wieczorem do mnie zadzwonila i chyba z 10min dziekowala za wszystkie prezenty za obecnosc za usmiech dla dzieciakow i wytrwalosc i takie tam jeszcze inne

niestety ja mialem urwanie glowy i szczerze mowiac wiecej biegalem zalatwiajac cos niz nacieszylem sie sprawianiem frajdy dzieciakom :lalag:

 

do tego jeszcze musialem wczesniej wyjsc bo ktos w koncu musi otworzyc 2oo :banghead:

 

ehh kurde byla masa roboty zeby wszystko bylo wzglednie ogarniete

i ciesze sie ze wam sie podobalo!!

 

nie ukrywam ze narazie mam dosc organizowania czegos wiec jak ktos sie tym zajmie w innym domu dziecka to ja zapewne przyjade ale wole przyjechac na gotowe :buttrock:

 

a tak btw jawa mi sie spsola w drodze powrotnej :crossy: cos zgrzytnelo i zaczelo latac po silniku :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...