Skocz do zawartości

..::21 MAJA 2006 DOM DZIECKA W-WA::..


Bartosz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurna! Właśnie przysłali mi z magazynu pierwszy karton z gadżetami - ledwo mi się do bagażnika kombi zmieścił! :clap: :clap:

A za 4 godziny przywiozą jeszcze lalki!

 

Wieczorem spróbuję to jakoś rozparcelować i będę wiedział czy damy radę wziąć to na moto, czy bez samochodu ani rusz!

 

R.

 

Ps.

Michał, jeszcze Ci coś na tylne siodło wejdzie!..chyab że nie jedziesz sam? :)

Edytowane przez rob_rocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorkiem w sobotę prawdopodobnie będę na Ursynowie lub Stegnach, także rzut beretem i przystanek PKS'em :clap: jak coś to mały telefonik i się spotkamy, PW tego dnia nie odbieram - bo nie mam gdzie :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam prognozy na niedzielę i nie są one zbytnio optymistyczne. Ale Kochani - przelotny deszczyk jest już właściwie tradycją imprez w DD, dlatego też bardzo proszę nie przejmować się aurą tylko wsiadać na swoje sprzęty i tłumnie przyjeżdżać na Bemowo :clap:

 

Czy komuś udało się coś załatwić w kwestii naszego jeżdżenia z dzieciakami po okolicznych alejkach spacerowych? Kilka osób się "odgrażało", że postara się to załątwić ze strażą miejską...

 

Buziole,

Nadiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwiłem firmowe gadżety....piśmienne i jakieś różne misie.

 

Kolo ,który mi załatwił te drobiazgi poprosił mnie czy mógłbym zrobić jakąś fotke całej grupy z flagą moje firmy.

Pytam teraz abym nie zrobił sobie wstydu przy wszystkich prosząc o coś takiego. Potrzebuje Waszej akceptacji co do fotki z logo mojej firmy.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez rebel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że te lalki to Barbie... i jak to każda Barbie są CHUDE! ..nawet w pudełku :clap: :clap:

Ale tak czy inaczej, razem są 2 kartony, więc obawiam się że na moto nie damy rady tego zabrać i trzeba będzie skorzystac z pomocy Lolucha.

Tak czy inczej będziemy w kontakcie.

 

Do zobaczyska w niedzielę!

ROB

 

PS.

Przeciwko fotkom nie mam absolutnie nic. A ta jako reklama czy udokumentowane potwierdzenie, że nie przehandlowaliście gadżetów na Stadionie za benzynę? :) ;) :D :D

 

U mnie w marketingu w każdym bądź razie nie chcieli nic pstrykać :D

Edytowane przez rob_rocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HeJ

 

słuchajcie słuchajcie - mam 75 smyczy :clap: więc jak będzie więcej dzieci z DD to nie zabraknie...

 

No to mamy przynajmniej problem z rozróżnianiem z głowy:)

 

PZDR i do zobaczenia na Bemowie

 

I słusznie, dzieci trzeba trzymać krótko bo się rozpełzną :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się podepnę do tematu. Ponieważ moto mam rozkręcone do najmniejszej śrubki, to ze swojej strony oferuję transport gadżetów samochodem, mam nadzieję że chociaż na tyle mogę się przydać. Musielibyśmy się tylko umówić dzień wcześniej gdzieś w jednym miejscu cobym po całej Warszawie nie krążył. Osiedle mam strzeżone więc nie ma obaw o bezpieczeństwo souvenirów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam wszystkim ,którzy są ciekawi o jakiej to firmie napisałem.

Firma nazywa się Vattenfall Heat Poland. Jest to właściciel elektrociepłowni warszawskich.

 

Dzięki za Waszą przychylność (przynajmniej częściz Was)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...