Skocz do zawartości

..::21 MAJA 2006 DOM DZIECKA W-WA::..


Bartosz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM,

tak jak co roku organizuje akcje w domu dziecka w warszawie na ochocie:)

 

i oczywiscie chciałbym wszystkich serdecznie zaprosic :)

 

wiem ze jeszcze troche czasu do tego 21 maja jest ale juz znam termin wiec Wam pisze:)

 

niestety w tym roku z roznych wzgledow nie bedzie duzego festynu

ale za to MY bedziemy jedyna atrakcja wiec obecnosc tymbardziej obowiazkowa!!!

 

prawdopodobnie spotkamy sie JAK ZWYKLE na bemowie o jakiejs tam godzinie:) (info pozniej:P)

prawdopodobnie pozniej pojedziemy cała banda do domu dziecka

prawdopodobnie bedzie zaj*biście

 

chcesz wiedziec wiecej to szukaj starych postow na 4um ( o ile ich nikt nie skasowal)

w ostatecznosci piszcie PW badz na tel (patrz podpis) ale wolalbym na PW!!

 

w tym roku bede rowniez starał sie aby zorganizowac sponsorow zobaczymy jak to wyjdzie

jesli znacie badz pracujecie w firmie która byla by chetna przekazac jakies pieniadze na dom dziecka to dajcie znac

 

pierwszy raz w zyciu organizuje sponsora wiec jeszcze nie wiem co i jak (jak ktos ma doswiadczenie i chcialby sie podzielic to prosze o kontakt)

od przyszlego piatku bede mial juz oficjalne pismo z domu dziecka z "zezwoleniem" na poszukiwanie sponsorow zobaczymy jak to bedzie

 

do zobaczyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Tylko nie należy jeździć z dzieciakami po parku, bo spacerowicze się denerwują :).

 

No wlaśnie - na pewno powstanie prośba od dzieciaków żeby ich powozić - może da się wyznaczyć jakąś trasę, pogadać z policją albo co bo będzie awantura

 

Pozdrawiam

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Korotyńskiego - jak skręcisz w lewo z Grójeckiej (jadąc w kierunku Okęcia), to DD będzie po prawej stronie przed samym parkiem. Jakieś 200m od skrzyżowania (na łoko).

dzieki!!wiem gdzie to jest i jak nie bede przy garach to przyjade :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie się na to piszę.Mam nadzieję,że będzie fajna imprezka.Po wizycie w dd możemy wyskoczyć gdzieś pod miasto na grilla..

 

Ps. Jak będzie sponsor to może odrazu telewizja ??

Pzdr

Radek

Edytowane przez rad3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem coś podobnego w zeszłym roku dla Domu Dziecka z Łodzi. Imprazka była zej****a za co jeszcze raz wszystkim którzy byli wielkie dzięki.

Też pisałem do różnych firm motocyklowych o wspomożenie finansowe i w sumie odbyło się bez echa jeśli chodzi o gotówkę.

Bemoto dał nam plakaty i trochę gadżetów a Motomania-Yamah udostępniła dwa quady do jazdy dla dzieci.

Jak możesz to pisz jak najwięcej może ktoś da trochę kaski ale nie spodziewaj się zbyt wiele - no chyba że w W-wie jest inaczej niż w Łodzi.

Życzę powodzenia i udanej zabawy bo nie mogę obiecać że się zjawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jazdy po parku to proponuję pogadać ze strażą miejską, może to być w ich gestii. A propos, w którym parku to ma się odbyć, to mógł bym zadzwonić i popytać, jak zdobyć takie pozwolenie, ewentualnie postarać się je załatwić. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać o dwie sprawy w związku z tą imprezą. Czy można przyjechać czterokołowcem, ponieważ do mojego motocykla mogą się nieco czepiać policjanci bo jest trochę głośny, i czy przywozi się jakieś zabawki, gadzety itp, czy raczej nie? Proszę o info, bo chciałbym zabrać kilku znajomych i przyjechać, a nie byłem nigdy w domu dziecka na takiej imprezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać o dwie sprawy w związku z tą imprezą. Czy można przyjechać czterokołowcem, ponieważ do mojego motocykla mogą się nieco czepiać policjanci bo jest trochę głośny, i czy przywozi się jakieś zabawki, gadzety itp, czy raczej nie? Proszę o info, bo chciałbym zabrać kilku znajomych i przyjechać, a nie byłem nigdy w domu dziecka na takiej imprezie.

 

piszac czterokolowcem masz na mysli samochod?ehh nawet jak masz "głośnego motóra" to wpadaj

"szalejesz" nim na codzien i policja Ci nie przeszkadza to co do DD nie dojedziesz?:notworthy:

 

jesli masz nadmiar zabawek i gadzetow w domu to mysle ze DD z checia to od Ciebie przyjmie:) ALE NIE JEST TO OBOWIAZKOWE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...