Skocz do zawartości

Rumunia w 2 tygodnie! (Czerwiec-Lipiec 2006)


ildiavolo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jednak jestem zdania że i tak będziemy się musieli podzielić na trasie. Jak wy chcecie robić taki hardkor jak Urdele. Spotkajmy się w Satu Mare i wysłuchajmy wszystkich sugestii.

 

Aha polecam temat. http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=35511&hl=

 

:icon_mrgreen: ZŁY BOB :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - potrzebuje podpowiedzi:

 

Mam stelaże pod kufry - standardowe Givi - rurka 16. Do tego mam zrobione kufry aluminiowe. Brakuje mi sprytnego mocowania tychże kufrów do stelaży.

 

Ma ktoś jakis dobry patent?

 

Pozdro,

R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - potrzebuje podpowiedzi:

 

Mam stelaże pod kufry - standardowe Givi - rurka 16. Do tego mam zrobione kufry aluminiowe. Brakuje mi sprytnego mocowania tychże kufrów do stelaży.

 

Ma ktoś jakis dobry patent?

 

Pozdro,

R.

 

 

moze w castoramie kup takie mocowania do rurek wodociagowych, sa z gumeczka od razu, zeby sie nic nie porysowalo, w komplecie sa dwa mocowania. jest to taka mala obejma z przyspawana nakretka. Ja bym dokladnie wymierzyla, przewiercila kufer i w odpowiednim miejscu na srube z gladkim lebkiem przykrecila kufer do stelaza, od srodka dajac po gumowej uszczelce pod lebek, zeby nie cieklo nic.

ja taka obejme wykorzystalam do mocowania GPS`a na kierownicy, ani drgnie!

Edytowane przez zuzaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie jestem na bierząco w temacie bo ostatnio net mi nawala ale mam jako taki kontakt z MZriderem. Z naszej korenspondecji wychodzi na to ze Krzychu z częścią ekipy pierwszy nocleg na trasie spędzi u mnie skąd w sobote rano nastąpi dalsza część wyjazdu w stronę granicy Słowackiej. Sam jestem zainteresowany wyjazdem ale czy do niego dojdzie okaże się w ostatniej chwili choć moto już do tego szykuję. Zastanawiam się tylko nad różnicami w sprzętach bo sam jezdzę na XJ600, ale wiem że przy odrobinie samozaparcia można i gorsze drogi pokonać.

Dla tych co jadą mam pytanie.

Czy wykupujecie jakieś ubezpieczenie zdrowotne dla siebie i coś dla moto?

Jadąc do Szwecji miałem wykupione ubezpieczenie w PZU i kosztowało to chyba koło 70zl tyle że nie pamiętam na jaki okres to było, dodam że miałem zniżkę jako student.

Na razie tyle.

pozdro i do zobaczenia, oby razem na trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj wykupuję ubezp. turystyczne w Generali lub w Warcie.

Jak sie kiedyś wywaliłem na nartach we Włoszech, to lekarz tylko zrobił ksero ubezpieczenia i mnie zeszył "bezgotówkowo" :icon_biggrin:

Potem w Polsce Warta tylko poprosiła o pisemne potwierdzenie zdarzenia. Za 10 dni wychodziło jakieś 50zł (z opcją SKI).

 

Moto ma tylko OC. Za AC PZU zazyczyło sobie 3500zł! Porąbani w mózg!

 

Ps.

Ja i Data7 wyjeżdżamy z W-wy w sobotę rano. Nie wiem jak Wojtasik (lecisz z nami?)

Dojazd do Tarnowa zajmie nam sądzę ok. 4-4,5godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis konkretny powod za tym przemawia ? inny niz problem, ze wstaniem ?:>

 

uwazam, ze to jest odpowiedni przedzial czasowy na wyjazd (trase srednio-dluga), kazdy bedzie wyspany i przytomny (byc moze niektorzy pozno koncza prace). poza tym to jest tylko moja sugestia odnosnie godziny wyjazdu, jesli wszystkim odpowiada 6-7 to jedziemy o 6-7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że Data7 nie wstanie tak wczesnie :icon_biggrin:

Zwłaszcza ze dzień wczesniej ma "prawie nockę" w robocie!

Ja zresztą też musze jeszcze wrócić ze szkolenia na Mazurach. A jak wiecie szkolenia bywają "ciężkie" i będę musiał wykazać się duzym samozaparciem, aby w ogóle móc wrócić :cool: :banghead:

 

Ale mozemy wyjechac o 7.30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że Data7 nie wstanie tak wczesnie :icon_mrgreen:

Zwłaszcza ze dzień wczesniej ma "prawie nockę" w robocie!

Ja zresztą też musze jeszcze wrócić ze szkolenia na Mazurach. A jak wiecie szkolenia bywają "ciężkie" i będę musiał wykazać się duzym samozaparciem, aby w ogóle móc wrócić :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Ale mozemy wyjechac o 7.30.

 

;) no to niech bedzie 7:30, i tak pewnie sie wyjazd opozni jak to zwykle bywa, ale plan musi byc ;) ja postaram sie tak zalatwic, zeby moj zmiennik na zmianie przybyl troche wczesniej, a rano bedzie walka z zuzaka, zeby wstala :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...