Skocz do zawartości

Kupiłem kx 500


Rekomendowane odpowiedzi

Moj znajomy tydzien temu kupil jakś crosówke. wczoraj jak umuwilismy sie na jazde to okazało sie ze to jest cr 500 :biggrin: do lasu super. Na torze nie mógl jej do konca wykrecic. Mnie jazda nia wogle nie bawiła bo sie tylko naszarpalem i nastresowałem. Zrobilismy po lesie ponad 70 km i troche po torze pojezdzil i spaliła mu pół zbiornika paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mniej niz setka ; D a to pewnie przez to, ze jej tak nie krecil (bo to nie jest latwo) a i obroty uzyteczne pewnie sa nizsze

Dokladnie 500-ta mozesz spalic duzo mniej jak setka, ale to wszystko zalezy od tego jak bedziesz palowac(a 500 nie jest latwo palowac :D ). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znów mamy to samo zdanie z elo elo

Motor ciut na wyrost to fajna sprawa ale coś z czego nie da się czerpać przyjemności to pomyłka.

A swoją drogą to darujcie reszcie już te teksty o spalaniu pińcety. Był temat kilkanaście stron o 500 2t, już to wszystko wiemy. Teraz chcemy zobaczyć film jak marzier układa ziemię swoim nowym bejbe :D

Źle mówię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej na temat motockla kx 500 i wrażeń związanych z jazdą nie mogę powiedzieć bo moto do serwisu odstawiam trzeba zrobic regulacje!!

Mam przed sobą membranki i próbuję przełozyć listki na drugą strone by była szczelniejsza bo sporo paliwka bierze to cudo! Prawda jest taka że moto można to pałować tylko no nie wiem jak to zrobic tzn jeszcze sobie tego nie wyobrażam jak to zrobić, a kupiłem bo cena była przystępna :D

Mój znajomy i trener zarazem Krzysztof Serwin powiedział mi ostatnio że w |Polsce nie ma człowieka który by 500tke wykrecił do oporu!! Ja mu wierzę bo ona jest wice mistrzem świata w enduro i latał na ktm 500 i nie tylko zresztą!

Ale muszę bestię ujeździć chociaz trochę , powiedziałem sobie że ni hu*a muszę !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...