Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe czym Starszy Pan leciał te 300?? Moja sc50 ma maxa licznikowego 286!! A w homologacji 278!! Poza tym po roku 2001 żaden licznik nie pokaże 300!! takie umowy podpisali.Jak ktoś widział R1 co zapyla 300 to do okulisty!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

corsa 155

cbx 230

z tym cbx to nie za dużo?? przecież masz 750 a nie 1000 :twisted:

kiedyś kumpel miał takiego weterana to 210 było max przecież to ma tylko 90 koni (jak było nowe) :mrgreen:

Szramer taki CBX licznikowo może i by poleciał tyle ile Dgree mówi ale licznikowo bo na radarze pewnie by nie było 200km/h. To że w moim GPX skazówka staje na 250 to wcale nie znaczy że tyle jedzie i ja w to nie wierzę.

PZDR

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mów, że XJR-ką jechałeś tylko 80

 

Hehe ;-) wiesz dla mnie to nie ma większego znaczenia. Ważne aby dojechać.

Myślę Jagdtiger że w moim wieku :mrgreen: liczą sie inne rzeczy (powoli).

Lubię szybko jeździć ale kiedy jest bezpiecznie. Bo zabić się to nie sztuka. A tak na marginesie uwaga do wszystkich 300 kilometrowców na godzinę, co lepiej zabić się z własnej głupoty i spokój, a jak jesteś kaleką na wóżku i warzywem to zmarnowałeś nie tylko swoje życie ale i osoby najbliższej: mamy, taty, żony, dzieciom... warto to przemyśleć. sorki za smutną refleksję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie uwaga do wszystkich 300 kilometrowców na godzinę, co lepiej zabić się z własnej głupoty i spokój, a jak jesteś kaleką na wóżku i warzywem to zmarnowałeś nie tylko swoje życie ale i osoby najbliższej: mamy, taty, żony, dzieciom...

 

 

Moim zdaniem zabicie z wlasnej glupoty jest takze ciezarem dla najblizszych, nie wiadomo czy nie wiekszym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem COOLERKU wieśniaczki .pl mająsię świetni jak mi sie uda to załącze zdjęcie takiej mijej kuzynki którą mam w planie dostarczyć do lubasz może sie polubicie pozdrowienia :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pamiętam, że mój największy speed to był wtedy, jak zjadłem duży obiad na pusty żołądek, potem poczułem nagłe ruchy w żołądku, był środek miasta, a ja miałem na sobie mnóstwo skórzanego dziadostwa, kask i zero serwetek.

Tak, to był naprawdę duży speed w poszukiwaniu restauracji z przybytkiem.

A echo niosło się potem jeszcze dłuuugo po rurach kanalizacyjnych miasta Poznania.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam' date=' że mój największy speed to był wtedy, jak zjadłem duży obiad na pusty żołądek, potem poczułem nagłe ruchy w żołądku, był środek miasta, a ja miałem na sobie mnóstwo skórzanego dziadostwa, kask i zero serwetek.

Tak, to był naprawdę duży speed w poszukiwaniu restauracji z przybytkiem.

A echo niosło się potem jeszcze dłuuugo po rurach kanalizacyjnych miasta Poznania.

pzdr[/quote']

 

hehe skoro jesteśmy przy takich speedach to ja o moim.

 

czerwiec.

 

czekałem na wpis więc skoczyłem sobie przed operę walnąć się na trawniku i poczytać coś. zgłodniałem i kupiłem sobie litr maślanki brzoskwiniowej (głowna bohaterka :evil: ) i dwie suche buły. wpieprzyłem wszystko i w drogę na polibudę po wpis. wpis dostałem i do domu. przy akademiku (DS-6) tak mnie przycisnęło, że myślałem, że eksploduję. jak ja latałem po DS-6 żeby znaleźć jakiś spokojny kibel :(:D:D:D no i w konću mogłem sobie zdetonować bombę - czegośtakiego jeszcze w życiu nie miałem :!: i oby już nie :!:

 

acha speeda miałęm dużego :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...