Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

te 300 km/h to leciałem na autostradzie {gdzie minołem 1 auto}myśle ,ze tamte drogi są poto aby kręcić

Motocykl to cbr xx i wszyścy którzy myślą ,że jest to bajka proponuję wyścigi { może być na kase }

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 300 km/h to leciałem na autostradzie {gdzie minołem 1 auto}myśle ,ze tamte drogi są poto aby kręcić  

Motocykl to cbr xx i wszyścy którzy myślą ,że jest to bajka proponuję wyścigi { może być na kase }

:twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

 

hehe i to jest gadka z wysokiego "C", BRAWO :!:

 

hehe ja nie startnę, ale jak ktoś się zdecyduje to dajcie mi znać, wpadnę i może też postawię kasę :!: :buttrock::evil::D:D:D:D:D

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

310 Kmh na mojej Hondzie :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wczoraj leciałem 6 pabla do Poznania i miałem około 200 km/h i tu mi coś świeci światłami odkręcam do 220 i dalej świeci zmykam na prawy pas a ten h mnie mija no to ognia dogoniłem go przy 250 ale siedział mi na dupie do samego Poznania taki był kur... twardy :) :D Ale była jazda :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam IKS pokazał 310 i jedyne co jest straszne to hałas i napór wiatru którego moja szyja powyżej 10 sek nie potrafi wytrzymać. (i oczywiście zużycie paliwa na poziomie 15l / 100km)

 

A teraz uwaga do dewotek, w temacie posta nie ma napisane kto lubi jeździć z max prędkością tylko kto ile jechał a to różnica. Ja sam lubie szybką jazde do 240, ale jeszcze bardziej lubie 60 na ślimakach i innych tego typu zakrętach, właśnie z tych powodów zmieniam sprzęt na 600 cc bo w iksie juz musiałem owiewki malować od spodu.

 

A co do odkręcania na prostej to jest to rzeczywiście tylko kwestia odwagi tudzież brawury, bo ja zamieniając 600F na iksa (przed zamianą) odrazu odkreciłem do 290 rzeby sprawdzić czy moto jest odblokowany bo mam niemiecką wersje i bałem sie kupić 100 konną wersje. Jest to duza prędkośc ale mając do dyspozycji 4 pasy w jedną stronę i 3km prostej to naprawde byłem bardziej pos.. w poznaniu jak mi coś nie wszło na winklu przy 100km/h niż na tym "lotnisku" przy 300 km/h

 

dla miejscowych dodam ze miało to miejsce na wyskości makro w strone rudy zaraz za wierzchołkiem

 

 

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
(...) no i w konću mogłem sobie zdetonować bombę - czegoś takiego jeszcze w życiu nie miałem :!: (...)

 

Wracałem kiedyś przed północą od kolegi z drugiego końca miasta. Coś u niego chyba zjadłem niedobrego, bo w czasie jazdy myślałem, że eksploduję. Gdyby w pobliżu nikogo nie było, to chyba "postawiłbym" (raczej rozlał, rozbryzgał...) na środku Warszawy. Do domu biegłem z całej siły zaciskając pośladki - jakby gonił mnie jakiś pedofil :) Wpadłem do chałupy, kibelek, i...nastąpiło takie tąpnięcie, że pobudziłem rodzinę. Ja również mówię: nigdy więcej :!: :mrgreen:

 

Dopisane:

Wybaczcie obscen. Tak jakoś mi się przypomniało po Waszych dwóch opowieściach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...