Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

FZR400RR to nazwa modelu (wszyscy mówią ze jest mała), a silnik jest.... od FZR600 i ma 600ccm (i ledwo co się zmieścił - dostęp jest do wszystkiego kijowy). Ale moduł jest od 400RR wiec wkręca sie do 16.000obr - podobno - jeszcze nie sprawdzalem - wrażeń starcza mi do 11000 - ale wierzę bo na module jest jak byk napisane FZR400RR :D

 

Update - nadal 140km/h, ale na Yamaszce - i to w mieście pare sekund po starcie :D Dalej odpuściłem - wolałem nie przeginać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w sumie uważam że nie pasjonująca jest predkość maksymalna. co z ego że tam sie gdzieś na pożyczonym sprzecie kolesia 280 leciało. ja swoją RF'ka 190 z pasażerem narazie leciaem, wiem że 240 poleci bez problemu... Ale i tak uważam że najbardziej ekscytujące jest pierwsze 5 sek. kiedy łapiemy te 130-140 na budziku. przy wiekszych predkościach to można na dobrej drodze polatać. A tak te proste midzy wiochami i same wiochy....160 to max. a i tak wolę jazde po mieście niż poza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

jak narazie 130 na NSR..wiecej nie chcialem bo dorga sie konczyla...ale wydaje mi sie ze najlepsze jest to przyspieszenie gdy wystraczy tylko trzymac srodkowy pas i machac kierowcom katamaranow w lusterka...to jest caly urok motocykla....albo wyprzedzanie..mmm..piekna sprawa...bieg w dol..ciche "klik" i ogien;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virago 535 - 155 km/h

Afrika 750 - 170 km/h

R-1 (dzięki uprzejmości Szwajcara) - 240 km/h (zabrakło odwagi na więcej)

jechałem na długiej, pustej zaporze wodnej, zapora była dość wąska więc wrażenie prędkości było inne niż 240 na szerokiej drodze. Zrobiło na mnie ogromne wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...