Skocz do zawartości

8-9 Lipca Moto eXtreme Show Poznań !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pablo2x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ziut ty juz sie odwal :banghead: taki madrala a wiecej czasu spedzal z kobieta niz na moto z kumplami na Bednarach :D Pablo wszytsko zapamietaj co ci przekaza to pozniej bedziesz nas nauczal :D

Edytowane przez IBIZA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podobało było dobrze na maksa mam nadzieje ze za rok też sie spotkamy na bednarach i moze chłopaki z Bułgarskiej wystartuja w zawodach :flesje: :P :icon_exclaim:

 

moze i ja sie w końcu czegoś naucze bo jak narazie to nic nie umiem :banghead: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza wyszła spoko... byo coprawda sporo nie małych wtop ale miejmy nadzieje że pozwoli to wyciągnąc wnioski na przyszłośc zeby nie powielać tych samych błędów i spotkamy sie gdzieś(może na innej miejscówce) na imprezie u Pabla która będzie wtedy już całkiem odjazdowa i organizacja będzie TIP TOP.

 

Tak czy siak kupa dobrej zabawy, masa świetnych ludzi, jazda do bólu i znudzenia w najlepszym towarzystwie jakie można sobie wymarzyć w naszym kraju więc napewno nikt z nas nie żałuje dni spedzonych na rozgrzanym do maximum pasie w Bednarach.

 

dzięki za impreze(i organizatorom i uczestnikom) pozdro i do zobaczyska

 

 

 

p.s. jakby ktoś miał jakieś ciekawe foty na które sie załapałem będe BARDZO dźwięczny jeślimógłby mi je podesłać na adresik [email protected] albo [email protected] :D :D

Sorki że tutaj ale prawie zupełnie nie mam zdjęć ale to norma na takich imprezach- zawsze nadzieja jest w ludziach bo człowiek nie ma czasu ganiac za znajomymi z aparatami.. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś miał jakieś ciekawe foty na które sie załapałem

póki co znalazłem tylko to

http://img451.imageshack.us/my.php?image=dscf5622vu4.jpg

 

P.S. Marco Link nie działa !!!!

póki co wrzuciłem na swój stary serwer tez pewnie długo nie pociągnie

reszta moich fotek w linku

jak ktoś chce jakąś w lepszej jakości to pisać na gg lub prv

fotki motoeXtremeshow

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...