Skocz do zawartości

NSR 125 - blokada (kabelki)


Emiloko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemsko

Mam taki problem z NSRką 125, pod siedzeniem mam takie małe czarne pudełeczko napisane jest na nim "TSR 6000/30"i to pudełeczko jest podłączone do aku "+" i "-" i dwoma kabelkami do modułu (biało-czerwony i biało-niebieski) w necie znalazłem ze to jest jakas blokada i jak sie jej pozbyc http://www.motor-talk.de/showthread.php?postid=5407223, tyle tylko, że ja nie wiem dokładnie co i jak...

POMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jałowym tez ok 12 tys.

Te kable biało-czerowny i biało niebieski mam połączyc ze sobą tylko nie wiem czy odłączyc to całkiem i te dwa dwukolorowe kable które wychodzą z modułu połączyc ze sobą czy zamienic na krzyz

 

POPRAWKA

Właśnie zauwazyłem, że tylko biało-niebieski jest podłączony do modułu (w kostce z innymi) a biało-czerwony jest podłączony do biało-czarnego który idzie do silniczka od zaworu wydechowego

a tak wygląda to pudełeczko zdjcie79yk.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mzoe byc modul do sterowania elektromagnesem i zarazem zaworem wydechowym.Być moze jest zablokowany:)No nie iwem moze sie skonczyc spaleniem zaplonowego jak pujdzie za dzue napiecie na niego czy cos ;) mozesz sprobowac na swoje ryzyko jednak udal bym sie do jakiegos elektryka :banghead: a jakie ma osiągi nsr nie takie jak powinna miec ze sądzisz ze jest zablokowana?bo jak kreci 12tys to na eletryce (module zaplonowym blokady nie ma) a na zaworze wydechowym owszem moze byc i nieotwiera sie do konca;]

 

[ Dopisane: 22-03-2006, 17:46 ]

Emiloko Chyba widzialem teoją NSr kiedys w wolowie ;] Bylismy tam ze squadem ;] jak cchesz to napisz na priv ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za dziadostwo ale bez upewnienia się nic nie zamieniam bo nie widzi mi się wydawac 500 zł na nowy moduł. Przed chwilą dokonałem nowego odkrycia, po odłączeniu biało-niebieskigo kabelka nie da rady wyłączyc motura normalnie.

A może ktoś mi ładnie przetłumaczy to co napisał ten niemiec w linku który podałem na początku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leci 130 km/h na zębatkach nie wiem jakich, standardowych pewnie, wiem o tym, że blokada na module blokuje obroty ale to nie jest ta blokada, na stronce 125.pl nie mają tego akurat obcykanego i nigdzie w polsce nie widziałem najmniejszej wzmianki na temat takiego czegoś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...