Skocz do zawartości

Wszyscy mają motocykl mam i ja :]


Pawel_ns
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

Chciałbym się pochwalić w końcu udało mi się :lol: zakupić prawdziwy motocykl Yamahę XJ 600 z 1990 roku :P . Stan jego jest naprawde dobry pomimo nie wielu zadrapań na lakierze jest wszystko OK Posiada nowe opony z przodu i z tyłu oraz nowy akumulator uszczelniacze w przednich lagach i olej w silniku . Jak narazie zrobiłem niewiele Km ponieważ zdążyło mnie tak przewiać że jestem chory :cry: ale doznania są niezłe nie sciąga go ani nic z tych rzeczy . Na zdjęciu jest on jeszcze u poprzedniego właściciela mi niestety sprzedał go bez kufrów ale myśle że i tak się opłacało :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :roll:

Ja dwa tygodnie temu kupiłem GS'a. Zrobiłem na nim 15km i.... Do tej pory gardła nie wyleczyłem :cry:

Ale jakbym mógł wybierać, to zrobiłbym to jeszcze raz!!! Tylko że tym razem założyłbym kominiarkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przyprowadziłem w sobotę nasze moto - Kawkę ER5 - było zimno ale dało sie jechać. Czekalismy z synem od Swiat Bożego naroszenia na ten dzień i się doczekliśmy. SUPER.

Poprzednio jeździliśmy na CZ180. To sie nam poprawiło. Może w przyszłości jeszcze bedzie lepiej....... :P

 

[ Dopisane: 21-03-2006, 15:31 ]

Sorry - Bożego Narodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przyprowadziłem w sobotę nasze moto - Kawkę ER5 - było zimno ale dało sie jechać. Czekalismy z synem od Swiat Bożego naroszenia na ten dzień i się doczekliśmy. SUPER.

Poprzednio jeździliśmy na CZ180. To sie nam poprawiło. Może w przyszłości jeszcze bedzie lepiej....... :banghead:  

 

[ Dopisane: 21-03-2006, 15:31 ]

Sorry - Bożego Narodzenia.

 

 

....aaaa yeeeeah. Wiek 18 i czekaliście z synem??? 8O Nieźle.

 

Gratulacje nowych motocykli!

Ja mam co prawda ten sam, co w zeszłym roku, ale intensywnie podrasowany ;)

pzdr

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...