Skocz do zawartości

Szyba Puig do Suzuki GS500E


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jestem nowym użytkownikiem zarówno forum jak i motocykla, więc na wstępie chciałbym się przywitać i pozdrowić wszystkich motocyklistów (innych użytkowników forum też) ;)

 

Z racji że od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Suzuki GS500E z 96 roku mam pytanie odnośnie zamontowania szyby do tego motocykla. Czy inni użytkownicy tej maszyny mogą mi coś w tym względzie podpowiedzieć?

 

W ogłoszeniach na allegro znalazłem szybę Puig. Czy mieliście z podobnymi szybami doczynienia? Czy warto montować taką w motocyklu?

 

Pozdrawiam. Piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum.

Miałem taką szybkę w swoim GS. Nie wiem czy tej firmy, ale kształt się zgadza. Jest to niewątpliwie przydatna rzecz. W trakcie jazdy nie będziesz czuł takiego naporu wiatru na siebie. Także komfort jazdy się poprawi.

Zajrzyj do mojej galerii to zobaczysz jak taka szybka prezentuje się na motocyklu

http://www.bikepics.com/members/boniek/

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taka szybkę, ale w pudełku.

Kupiłem w Louisie, ale jakos nie zamontowałem, i dało sie jeździć. Ale fakt, montaz bardzo prosty, tylko mi estetyka nie pasowała.

Pojeździj trochę, sprawdź, czy ci potrzebna, jeśli tak - kupuj.

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam właśnie taką szybę w swoim GIESIE. Bardzo łatwy montaż.Muszę przyznać, że szybka, choć niepozorna to przydatna-zmniejsza napór wiatru na kierowcę.kosztowała mnie około 130 zeta.

 

[ Dopisane: 14 ]

Teraz jest na nia promocjai jest tańsza :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

Motocykl będę głównie użytkował w ruchu miejskim, więc na początku nie myślałem w ogóle o szybie. Ale tydzień temu polatałem 15 km pod miastem gdzie zimuję motocykl i się okazało, że jakaś ochrona przed napierającym powietrzem by się przydała.

Skoro piszecie, że nie ma problemu z montażem i demontażem takiej szyby to być może będę ją zakładał tylko na weekendowe wypady za miasto ;)

Jeszcze raz dzięki i byle do wiosny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro piszecie, że nie ma problemu z montażem i demontażem takiej szyby to być może będę ją zakładał tylko na weekendowe wypady za miasto

Szybko ci się znudzi ciagłe jej zakładanie i zdejmowanie.Lepiej załóż i zostaw, bo możesz ją tylko tym przekładaniem zniszczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajżyj tu:

 

http://forum.motocyklistow.pl/album_page.p...php?pic_id=2589

 

onegdaj jeździłem NTV-ką bez szybki. Kolega mnie namawiał i niby małe ale na prawdę dużo daje (komary, lekki wiaterek i inne). Od tego czasu przekonałem się do MAŁEJ szybki na nakeda. Kwestia estetyki, no cóż jest to szybka uniwersalna i po łatwym i szybkim montażu pozostaje przerwa pomiędzy reflektorem a szybką na ca 1 cm. Mnie się to nie podoba, ale przynajmniej swoją funkcę spełnia.

 

Kolory też są do wyboru. Na zdjęciu szybka nie ma bliżej określonego koloru, ale w rzeczywistości ma "atramentowy" odcień i bardzo ładnie prenezci się w słońcu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybka dobra rzecz, zawsze troszkę mniej wieje i na upartego można sie troche za nią przytulić do baku, polecam. Przez jeden dzień jeździłem bez to po powrocie od razu zamontowałem :-) są jeszcze owiewki fajwstara ale drogie :/ i nie wiem jak jest z chłodzeniem, bo w F to jest chlodniczka oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...