Skocz do zawartości

A wszyscy mi mówili: "nie! dla Aprilii Caponord"


Rekomendowane odpowiedzi

Słuszna uwaga, źle zadałem pytanie - powinienem zapytać - jak bardzo motocykliści łamią przepisy drogowe. :biggrin:

 

wydaje mi sie, ze najprawdziwiej bedzie odpowiedziec, ze nie lamia. to calkiem szczere slowa, jesli wylaczyc z tego - co calkiem oczywiste - ograniczenia predkosci. obserwujac motocyklistow juz ponad piec lat z przekonaniem stwierdzam, ze w stanach motocyklisci stanowia autentyczna elite posrod uzytkownikow drog. rzecz w tym, ze w stanach niemal nie istnieje pojecie szpanu. nawiasem mowiac - jak to zauwazyl znajomy z forum gazety (i od niedawna z realiow) - amerykanie nie znaja tez pojecia obciachu. nie ma szpanu posrod motocyklistow, bo jesli komus w glowie dowodzenie meskosci implantami, to raczej obwiesi sie zlotem albo obwozic sie bedzie hummerem, niz motocyklem. jasne, ze widuje sie w miescie pajacow na wiertarkach - w t-shirtach, wermahtowych orzeszkach i z panienkami o do bolu wypietych posladkach na podkladce z tylu, ale to zwykle mlode afroamerykanskie chlopieta z rzadka zapuszczajace sie z bronxu na manhattan. tutaj prawdziwych stuntmanow widuje sie tylko na opustoszalych parkingach, a hardcoreowych kierowcow tylko za miastem. pamietam, ze gdy zaczalem czytywac, a potem poscic na forum gazety, bylem w szoku i calkiem przygnieciony nawalem gowniazerii w motocyklizmie. kolorowe skory, glosne rury, pstrokate plastiki. w stanach na szczescie tego nie ma.

e, rozpisalem sie. pozwalam sobie, bo capo w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

nowy Tiger jak pisza - wyrusl z nadwagi i z taplania sie w blocie - a szkoda bo wypady do lasu na maly choc teren zawsze sa mile, starszy Tiger nadaje sie jak najbardziej, sadze ze i Caponord daje rade ale ten nowy Tiger to juz do miasta i dalsze podroze cos bardziej w strone TDMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nyorker ze swiata motocykli no no nie wiedzialem ze tutaj pana spotkam

co do aprilii to nowe moto za te pieniadze nie moze byc zle

 

czy molgbys specjalnie dla mnie napisac dlaczego zmieniles bmw na aprilie?

 

przepraszam, przegapilem post. zmienilem, bo wloszka w jakis sposob zawsze mnie pociagala. przyszedl moment, ze zdawalo mi sie, iz z f650 wyroslem i chcialo sie czegos wiekszego tym bardziej, ze ciagnela mnie jazda na dystansach. bmw wykluczylem, bo wscieklizny dostawalem na mysl, ze bede musial serwisowac sprzet we flagowym salonie bmw na manhattanie (dosc mialem ich podejscia do klijenta). poza tym, zauwazylem, ze w stanach posiadanie ciezkiego bmw zbliza sie do czegos na ksztalt stereotypu harleyowca (soda, problemy z machaniem itp). no wiec kupilem prillera. paradoksalnie coraz czesciej tesknie za bmw. nie tyle za bmw, co za czyms lzejszym, co zapewnia radosc jazdy po bezdrozach. capo zdzierzy szutry, ale nie ze swoboda, ktora powoduje radosc (to ciezka robota jest). im dluzej tez jezdze litrem, tym bardziej zdaje sobie sprawe z tego, ze na dobra sprawe przekracza moje mozliwosci. ale jest, jak jest. po roku niby moglby priller mi sie nieco znudzic, ale nic takiego sie nie dzieje. przeciwnie, ilekroc odpale, niemal popadam w ekstaze.

 

ciekawostka - pod tekstem pierwszego postu jest spakowane mp3 z dzwiekiem leo vince na mojej capo (z trudem sie miescil w zalaczniku, stad mocno obciety i ze znaczaco okrojonym pasmem):

 

http://www.apriliaforum.com/forums/showthread.php?t=76919

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...