Skocz do zawartości

POCKET BIKE -MINI -czy ktoś ma ? czy warto kupić ?


EEEmm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy te zabaweczki są warte kupna dla dziecka - chciałbym spytać jeśli ktoś widział lub ma o opinię , czy warto kupić i ewentualnie którego ?

 

http://www.allegro.pl/item90388433_pocket_...roku_f_vat.html

 

czy tego ?

 

http://www.allegro.pl/item91864699_pocket_..._szalonych.html

 

jak to jeździ, czy jest głośny , wykonanie, awaryjność.. itp... ?

Dziękuję za każdą opinię na ten temat -dodam że cena ich wynosi ok 600 zł. pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde fajne to jest też razem z toba czekam na odpowiedź ludzi z forum zobaczymy co sie dowiemy 600zł to nie taki "straszny majatek" Można zawsze fajnie pojeździć a nio i upadek tak nie boli jak z normalnego moto :) Te modele nic mi nie mówia ale w usa wyciągaja niezła moc z tego i naprawde mozna poszaleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem takie cudo w Rapid Motocykle w Lesznie. Koleś mi tłumaczył, że tym jeżdżą dziani dorośli panowie i że od niedawna organizowane są zawody takich pojazdów. Model który stał u nich osiągał prędkość

100km/h. Cena-700zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są jeszcze trochę większe ale cena radykalnie wyższa jakość pewnie też

 

http://www.allegro.pl/item90350515_pocket_...h_4_suwowy.html

 

http://www.allegro.pl/item91210764_pocket_..._jaki_jest.html

 

nadal czekam na info od kogoś kto ma coś takiego . pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jak by kupilo soebie takie motocylle kilku znajomych, zrobic jakis tor na parkimgu przed supermarketem i stworzyc wielki wyscig ;) zastanawielame sie nad kupnem takiego czegos :) jesli kiedys fundusze pozwola to napewno bedzie moje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie można zarejestrować tego ustrojstwa, choćby gdyby się ktoś uparł i miał znajomości na przeglądzie to może by zarejestrowali, w końcu lampy ma, kierunki też, tylko lusterek braknie a to by sie bez problemu zaszczepiło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fasjna "zabawka" ale radze byc ostroznym i uwazac na nawierzchnie ,podobno latwo o wywrotke i kontuzje nie powinienes jezdzic tym byle gdzie moze sie zle skonczyc.znajomy zalatwil sobie pieknie staw kolanowy i szybko sprzedall....ale moze to tylko ON hehe :P

 

[ Dopisane: 19-03-2006, 15:01 ]

fasjna "zabawka" ale radze byc ostroznym i uwazac na nawierzchnie ,podobno latwo o wywrotke i kontuzje nie powinienes jezdzic tym byle gdzie moze sie zle skonczyc.znajomy zalatwil sobie pieknie staw kolanowy i szybko sprzedall....ale moze to tylko ON hehe :P mamna mysli te male :scigacze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zrobic jakis tor na parkimgu przed supermarketem i stworzyc wielki wyscig :P...

 

A za 5 minut przyleciał by nadgorliwy ochroniarz i by was wydupił z parkingu. Ja jestem ciekaw jakie by były konsekwencje, gdyby milicja nas zatrzymała na takim motorku na drodze publicznej? Pewnie do hulajnogi z silnikiem spalinowym by się nie doczepili a do takiego ściga pewnie tak :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam wszystkich zaintersowanych

Chciałbym zakupić dla dziecka właśnie taką mini maszynkę z silnikiem od "kosiarki" ale nie mam pojęcia jacy są producenci jakie są modele i który z tych tanich po 399zł byłby najmniej psujący itp.

Gdybyście mogli wstawiać jakieś swoje opinie , może polecacie jakieś sprzęty to piszcie poniżej , może macie jakieś doświadczenia z takimi nazwimy to motorkami.

( mam nadzieję że moderator nie usunie tego posta bo Forum dotyczy prawdziwych motocykli, no ale gzdie jak nie tu mam o to zapytać)

z góry dzięki za wszystkie opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwoch moich kolegow sobie takie pocety sprawilo, w obydwu sie wysylapa ta zapadka od uruchamianie silniczka sznurkiem. Skad teraz dobrac taka czesc? Markie tych zabawek nie pamietam, ale drogie nie byly.

Co do jazdy to nawet jest wesolo, szkoda tylko, ze kolka takie malutkie i zawiechy brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Heh, dobry temat :)

Moj mlody konczy w kwietniu 5 lat, i to co Yuby zapodal, moim zdaniem by bylo swietnym prezentem.

Jak mial 2 lata to uwielbial jezdzic ze mna sportem, teraz troche mu minelo , i mam dylemat, bo jak zaszczepie bakcyla to pozniej bedzie mial parcie na coraz wieksze motorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...