Skocz do zawartości

Druga jazda pierwsza gleba :P


Logum
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja dziś odpaliłem pierwszy raz po zimie moto i chwilę pojeździłem, gleby nie było, w lesie lód i śnieg więc wjechałem i wyjechałem. Na szczęście u mnie dziś było ok. 5 stopni więc jest szansa na ocieplenie ;) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem troche wiecej szczescia, bo mi w styczniu tylne kolo na lodze sie usliznelo, ale to podczas ruszania, wiec przeczylilem sie na lewa strone i poloztlem motocykl ;) do gleby mozna to zaliczyc :evil: motocykl nie ucierpial :) chcialbym w tym sezonie byla moja 1 i ostatnia gleba :D ostatnio odbierajac motocykl od naprawy, musialem wrocic nim do miejasca gdzie go przeztrzymoje, pogoda byla si, ale po chwili zacza padac sienie, wiec warunkow nie mialem pieknych, a czekala mnie jeszcze jazda po tzw " kocich lbach" :) jechalem 20 km/h i bylem tak posrany iz myslalem tylko o tym aby plynnie przejechac ten odcinek i wjechac na normalna droge ;) udalo sie i bylem w pelni szczesliwy bo dowiozłem motocykl caly i zdrowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdziele odważni jesteście  

Nawet w tym roku jeszcze nie odpalałem moto zreszta jak go wstawiłem na koniec sezonu ,wymieniłem sprzęgło i nawet ani razu nie odpalałem.  

Czekam aż będzie całkowicie sucho.  

A narazie na to sie niezapowiada

 

w moim przypadku to nie odwaga ale raczej głupota i niecierpliwość :mrgreen:

Mówie za siebie żeby nieobrazić nikogobo wrogów nieszukam ;)

chuchajmy więcej to moze sie roztopi szybciej :mrgreen:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hee.. ja jak odbiore sowje moto w kwietniu to juz bedzie dobra wiosna :D -mam taka nadzieje ze nie bedzie juz tego cholernego sniegu i lodu! :twisted: ... a te dni tak mi sie dluza .. ;/ i czekam z niecierpilwoscia. .. a w myslach to juz dawno nim jedzilem po czystych suchych drogach ;-) ... pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam ciekawostkę... dziś gadałem na gg ze znajomym, ktory siedzi w Irlandii, i tak mi sie pochwalil ze chce kupic sobie moto bo bedzie mogl jezdzic przez caly rok, na pytanie jakie sa temp. u nich odpowiedzial ze najnizsza temp. tej zimy to -5 w nocy, wiec zyc nie umierac, wtedy faktycznie mozna jezdzic caly rok, zero lodów, sniegow itp.. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pytanie jakie sa temp. u nich odpowiedzial ze najnizsza temp. tej zimy to -5 w nocy' date=' wiec zyc nie umierac, wtedy faktycznie mozna jezdzic caly rok, zero lodów, sniegow itp.. pozdr[/quote']

 

Tylko że ciągle mgły i pada pewnie :lol:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...