Skocz do zawartości

Kawasaki KZ 1000 Police


Domier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zobaczcie sami

http://moto.allegro.pl/item795714893_kawas...lice_tanio.html

 

Hmmm..no sam nie wiem....

 

 

NIEZŁY WYNALAZEK HEHEHE!

 

http://moto.allegro.pl/item605637924_nowa_...s_310r_095.html

Szukaj na allegro, w tej chwili żeczywiście nie ma 140 ale często się trafiają, wiem bo sam szukałem w zeszłym roku bo mam założone przez poprzedniego właściciela węzsze i chciałem zamienic na właściwe żeby motor nie wyglądał jak kolarzówka ale ostatecznie wymieniłem tylko przednią i jakoś wygłąda a jeżdzi się tez nieżle, z przodu mam 110/90/18 a z tyłu właśnie 120/90/18 firmy heidenau i jest w miare ok.

Akmulator nie wiem jakiej mam pojemności bo chodzi bez zażutu i go zabardzo nie oglądałem, dolałem tylko wody i doładowalem po zimie, kręci jak trzeba, zobacze we wtorek to Ci napisze.

 

 

Witam,

 

W ofercie Heidenau znalazłem też rozmiar oponki 140/80 r18 M/C 70R ( profil ciekawy bo K60 zresztą ten sam co w 120/90 r18. Może to by była lepsza alternatywa na tył??

 

Pozdrawiam,

Szepczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja póki co założyłem na tył Pirelli Demon o szerokości 130.

Co prawda nie ma tego wyglądu, jak Dunlop,ale ja nie narzekam.Jeździ się zupełnie przyzwoicie.

Z tego co pamietam ma nieco mniejszy profil od oryginału.

 

 

I ile dałeś za tego Demona? na przód też Pirelli ?

 

pzdr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem 580 ZŁ ,a na przodzie mam jeszcze policyjnego Dunlopa.Jeszcze na troche mi starczy.

Szukając kiedyś po stronach oryginalnego Dunlopa K327,właśnie na tył,nie spotkałem się z ofertami sprzedaży tego modelu(już go nie produkują podobno),ale w Stanach byłoby to do załatwienia.

Kwestia ceny,podobno 300$ za sztukę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opon na tył do waszych maszyn to rzeczywiście 140/90 -18 jest chyba nie do dostania.Ale może 140/80-18 wystarczy? Jest w normalnej cenie http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Bridgestone...=item45ef69a690 .

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym słyszałem opinię,że ze względu na swoje"pancerne"właściwości,Dunlop K327 nie należał do komfortowych opon.Był po prostu twardy i sztywny,więc jeśli Kawasaki nie jeździ już w służbie,to warto zamontować,jakąś bardziej cywilizowaną oponę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z opon na tył do waszych maszyn to rzeczywiście 140/90 -18 jest chyba nie do dostania.Ale może 140/80-18 wystarczy? Jest w normalnej cenie http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Bridgestone...=item45ef69a690 .

 

No ciekawa sprawa bo ten BRIDGESTONE wygląda bardzo przyzwoicie!

Dzięki Pit

 

a.

 

Panowie,

 

a 140/70/18 będzie za niska ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam POLICJANTÓW :)

Bardzo dobry wybór, takie mają być instrukcyjnie,

jażdziłem na takich świecach cały czas i nigdy nie miałem żadnych problemów.

 

Wprawdzie lepsze były by świece irydowe z NGK ale cena jest odpowiednio mocno większa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jarek.

Trafiła mi się okazyjnie VENTURA nie mogłem sobie odmówic, to jest dopiero lokomotywa

prawie 400 kg. wagi. Dopuki mogę chce poprubowac czegoś innego (latka leca, kości coraz bardziej bolą, wychodzi młodzieńcza jazda :) ).

NASZ POLICJANT poszedł do Rudy Śląskiej, będziemy go widywac na bazarku, bo gościu przyjezdrza systematycznie, mam nadzieje że będzie o niego dbał jak My dbaliśmy. POzdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...