Skocz do zawartości

transport motocykla


Rekomendowane odpowiedzi

Postaraj sie dowiedzieć, czy ta DT nie zmieści się do jakiegoś combi, albo czy nikt ze znajomych twoich rodziców nie ma większego samochodu. Możesz zapytać w jakiejś mniejszej firmie w twoim mieście czy nie przewieźliby ci tego sprzęta. Wyjdzie o wiele taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj koszmarnie: kwestia masy i gabarytów motocykla

jak będziesz się sam zbierał, polecam popytać w okolicznych sklepach/serwisach/warsztatach moto o pożyczenie specjalnej przyczepki. w krakowie kilkadziesiąt zeta / doba użyczenia, a wiesz, że jedzie bezpieczne i prawidłowo zamocowane

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry mówię że to się nie połaca i lepiej poszukać znajomego z autem a przyczepkę pożyczyć. Wyjdzie dużo, dużo taniej. Ja kiedyś chciałem przesłać za pomocą firmy Opek moto z Krakowa do UK. Średnio wycenili około 3 tys zł 8O , to połowa wartości motocykla :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas na orlenie 50 zł za niewielka przyczepke za CAŁY weekend biorą, a za większą odpowiednio 75 lub 100 zł, ja jak ściągałem motorek to z 800 km wyszło bo z okolic Nowego Sącza - Tarnowa, ale przyczepkę pożyczyłem od gościa z salonu samoróbkę do przewozu moto za 50 zł, do tego moto spiete pasami, pod pasami gabeczki i transport pierwsza klasa, zero uszkodzeń ,a koszty to tylko paliwko.

co do transportu w pojeździe raczej nie polecam , jest trudniej wg mnie moto ustabilizować i zabezpieczyć przed przemieszczaniem , ale to tylko moje skromne zdanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem do filii w Lesznie i mi koleś powiedział, że moto musiałbym OFOLIOWAĆ :roll: Folii akurat u mnie pod dostatkiem, ale czy to dostateczna ochrona moto przed panami transportowcami?? :(

Orientacyjna cena za przewóz na odległość 450km to 300zł...z tym ze ubezpieczenie moto kosztuje 1,5zł :D

pzdr

 

[ Dopisane: 15-03-2006, 12:20 ]

hehe, orintacyjna to 300zł, a faktyczna 520zł..po utargowaniu sie zeszli do 460zł, ale to i tak duuuuzo.... :)

 

Prosilbym o wypowiedz ZBYSZKA - w jaki spoósb udało Ci załapać na tak niską cene??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...