Skocz do zawartości

[Warszawa] gdzie warto śmigać?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mcdonald na Wiertniczej w Wilanowie Buttrock Można posiedzieć na zewnątrz a potem pomknąć w strone Konstancina Buttrock

Moje zeszłoroczne miejsce spotkań :) W końcu dobry punkt dla jadących z każdej strony miasta i dla mnie (z Konstancina)

O jeszcze mi przyszedł do głowy ,,Pub za płotkiem" przy osiedlu Patio (po prawej stronie na wysokości Powsina, jadąc w stronę Konstancina), albo jeszcze tzw. ,,Przystań Rowerowa" tuż za Wilanowem po prawej stronie, jadąc w stronę Konstancina. Latem zbiera się tam trochę ludzi i co najważniejsze można posiedzieć na świeżym powietrzu i mieć na oku motocykle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze jest Pub przy Al. Wilanowskiej, wjazd w prawo, za skrzyżowaniem z Sikorskiego

Radicallsi! Teraz się dużo pozmieniało! Też tam dawno nie byłam. Pub zmienił właściciela, wystrój itp. Trzeby by to kiedyś sprawdzić.

Kiedyś nawet dosyc często tam bywałam, zaliczyłam nawet koncert Perfectu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Magnum bywałem jak tam głównie Policjanci siedzieli, jakoś później nam się odwidziało i przestaliśmy chodzić

 

A w Gnieździe Piratów mam zamiar bywać, bo ode mnie z pracy to naprawdę kawałek, a koledzy od samego początku zachęcają mnie do jej odwiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do śmigania polecam ulicę Karową po deszczu.

Podział na klasy nie obowiązuje, lecz nie wolno skracać po schodach.

Zapraszam do rywalizacji :mrgreen:

Przy okazji można pownerwiac wartownika pod BBN na dole...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Gnieździe Piratów mam zamiar bywać

Byście właśnie powiedzieli dokładniej, gdzie to Gniazdo Piratów się znajduje, bo już sporo o nim słyszałam, a nie wiem, gdzie to jest

 

A tak w ogóle to póki jeszcze jest zimno i tak średnio pogoda nadaje się do jazdy, to można by się zgadać i spotkać na jakimś grzanym piffffku. Kto jest za? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do śmigania polecam ulicę Karową po deszczu.
Miałem kiedyś przyjemność przyhamować trzy samochody w wymienionym wyżej miejscu. Mam mieszane uczucia w kwestii zawodów na tej ulicy :) Samochodem jest w czoko, ale hmm...nie motocyklem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Gnieździe Piratów mam zamiar bywać' date=' bo ode mnie z pracy to naprawdę kawałek, a koledzy od samego początku zachęcają mnie do jej odwiedzenia[/quote']

 

 

Bywaj, bywaj! Jezeli trafisz na koncert Mordewindu to zobaczysz jak sie ludzie bawia tanczac na stolach, na barze i na pewno nie spotkasz zadnych zakapiornych mord jak niegdys w 2OO.

Lokal z motocyklizmem nie ma absolutnie nic wspolnego ale ilez mozna... :-)

 

Specjalnie dla Adu http://www.gniazdopiratow.com.pl/index.php...?lang=wa&id=112 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bush hehehe może Ciebie w końcu spotkam młody człowieku. Za to jestem pewien, że spotkam kilku moich kolegów z pracy wyrywających "laski" i będących już w mocno zakrapanym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...