Skocz do zawartości

Fajne motorowery na sprzedaż.Aukcje!


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem jesli ktos chcial tak przerobic to jego sprawa tymbardziej ze wszystko jest zrobione legalnie, jawy tego typu w orginale byly wstretne (bez urazy dla posiadaczy) dlatego nie dzwie sie ze ludzie to przerabiaja.

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item205229894_yamaha_dt_...ta_nsr_mtx.html

 

V-max to okolo 80km/h (Przeciez to cross , jakby zalozyc mniejsza zebatke z tylu to oczywiscie jechalby wiecej )

ha! Przecież nawet najnowsza 50tka osiąga coś ok 90km/h.

Moja DTka(taka sama) osiągała 55km/h :crossy:

ZMIENILEM TLOK NA ORGINALNY METEOR (OCZYWISCIE STARY DODAJE GRATIS!!)

A jaki to jest nieoryginalny?? :banghead:

Meteor sam w sobie jest gównem. Oryginalny czy tam nie oryginalny...

 

A co do zdjęcia nr.3

Kto z was dawał zdjęcia na aukcje jak pali gume/katuje swojego sprzęta??

Zapewne nikt....

:biggrin:

Edytowane przez WLD_Wlodi

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to ja naprzykład jak widze taką aukcje jak gościu pali gume albo jedzie na kole to mi sie odrazu chce śmiać poco to dodają odrazu sie człowiek zniechęca do kupna jak on takie zdjęcia zamieszcza .... Wiem ze czasem lepiej wiedzieć co gośc robi tym motorkiem ...........Ale czasem lepiej nie... Ja nie pojechał bym nawet ogladac takiego motoru chociaż zdaje sobei sprawę z tego ze w aukcjach bez takich foto są motorki które o wilele więcej przeszły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie, to nie mam hajsu, i nie mam zamiaru się żalić czemu go nie posiadam.

Widzisz mwichan a ja Cie jakos Szad kojarze. Dobrze kojarze ?

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem powody finansowe, sam też nie mam maszyny za 3 kafle, ale co zrobić... nie chcę żeby "tatuś mi kupił".

 

Kojarzysz dobrze, nie mniej jednak było to dawno temu, a teraz tylko się czasami śmieje jaki to pomysł na nick miałem. Trzeci wymiar hej hoo :icon_mrgreen: haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...