Skocz do zawartości

Adu zaczęła sezon!!!


Rekomendowane odpowiedzi

hikor napisał:

No' date=' Panie Tomek. Jadę tam do Pana!

 

No, tak...... do pana..... a do pani to już nie [/quote']

 

Adu, żono moja. Oczy Twe nie powinny oglądać mnie po wymianie motopoglądów z Tomkiem :P Wiesz, klucz do świec w głowie nie wygląda zbyt zachęcająco a nie chciałbym Cię wystraszyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syszałem,ze Tomek krzyczy za źle zapięty bieg....więc pewnie strzela do ciamajd które postanowiły się wytarzać w śniegu? :evil::P;):buttrock:;):buttrock:

 

 

ech sam bym się chętnie wytarzał,ale szkoda mi mojej zabawki...

 

 

mhmmm a moze to nowa technika pucowania sprzęta?? ;) ale panna koniecznie powinna być W BIKINI(a najlepiej bez:P )...

 

zyczę sukcesów i owocnej nauki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz' date=' klucz do świec w głowie nie wygląda zbyt zachęcająco a nie chciałbym Cię wystraszyć [/quote']

Spoko, pogadam z Tomkiem, żeby taki ładny był, chromowany i nie byle chiński złom ale np. pikny hamerykanski i to najnowszy model :lol:

 

A'propos Adu, słyszałem, że na allegro mają być dostępne terminarze twoich jazd po mieście (w dziale "Bezpieczeństwo ruchu na drogach")? Prawda to? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adu' date=' żono moja. Oczy Twe nie powinny oglądać mnie po wymianie motopoglądów z Tomkiem Very Happy Wiesz, klucz do świec w głowie nie wygląda zbyt zachęcająco a nie chciałbym Cię wystraszyć Mr. Green

[/quote']

To już doszło do konfrontacji??? 8O Mężu, lepiej uważaj na swoje poczynania, bo z mojej ósemki wyjdzie piątka i co wtedy? :mrgreen:

 

[ Dopisane: 09-03-2006, 07:47 ]

A'propos Adu' date=' słyszałem, że na allegro mają być dostępne terminarze twoich jazd po mieście (w dziale "Bezpieczeństwo ruchu na drogach")? Prawda to? Very Happy[/quote']

 

Już były! Spóźniłeś się! Wszystkie już wykupione! .......a był milionowy nakład :mrgreen: :twisted: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adu wielkie gratulacje, instruktora lepszego nie ma Ci co życzyć bo dostałaś najlepszego :mrgreen: , oby nie było gleb (no chyba że przy odkurzaniu) i szybkiego spotkania na trasie ;) Wiesz, że czekam na Ciebie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) na razie kiepsko mi idzie, ale myślę, że wkrótce to się zmieni(...)
Całkiem ostatnia nie byłaś ;)

Wykazujesz prawidłowy tok rozumowania mimo stuprocentowo kobiecego sposobu pojmowania zagadnienia.

Jestem na TAK :lapagora: :lapagora: :lapagora:

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że czekam na Ciebie Buttrock

He he dzięki Kasiu ;) A to, że czekasz to wiem bardzo dobrze! Moja pierwsza dłuższa traska na pewno będzie do Wrocka! :P

A jeśli chodzi o instruktora, to rzeczywiście nie ma lepszego! Opłaca się tłuc autobusem prawie 1,5 godziny z Konstancina na Bemowo i wiem, że warto!!!!!!!!!!!!!

 

Adu, dziś i ja zaliczyłam jazdy u Tomka

Ooooo gratuluję! Witaj w gronie ,,hard endurowców" :mrgreen:

Ja też mam nadzieję, że już niedługo będziemy miały okazję się spotkać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera :P To ja już wiem co po maturze będę robił - zostane instruktorem jazdy :buttrock: Na przykładzie Tomka widać że przedstawiciele tego zawodu mają duże powodzenie u płci pięknej :D :mrgreen: :P

 

A no i zapytam przy okazji - czy na kursy trzeba sie zapisywać z dużym wyprzedzeniem? Bo chciałbym pod koniec maja zacząć A+B ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no i zapytam przy okazji - czy na kursy trzeba sie zapisywać z dużym wyprzedzeniem? Bo chciałbym pod koniec maja zacząć A+B Smile

Już się lepiej zapisz, bo później będzie brakowało chłopakom terminów. Niech Cię przynajmniej mają na uwadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawidłowy tok rozumowania mimo stuprocentowo kobiecego sposobu pojmowania zagadnienia.

 

Znaczy' date=' że jak :?: Że to nie oksymoron...? Całe życie się człowiek uczy... :mrgreen:[/quote'] Miałem na myśli prawidłowe i oczekiwane przeze mnie skutki postępowania kursantki, mimo wspomnianych typowych babskich procesów w głowie.

Myślę że ma szanse jeździć jak facet. Byłem zadowolony z tego co ćwiczyliśmy po śniegu, a nie było to łatwe.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...