Skocz do zawartości

Nakolanniki - Ocieplacze kolan


Rekomendowane odpowiedzi

nie ma znaczenia ochrona kolan

Jeśli się nie mylę to to była ironia lecz wolę to potraktować poważnie' date=' bo ma znaczenie i to ogromne :!: Mówimy tu konkretnie o ochronei przez zimnem...nie wiem czy jeździsz teraz przy temperaturach około 0'C ale po przejechaniu kilkudziesięciu, nawet kilku kilometrów w jeansach czujesz że jest Ci zimno w kolana, ale na tym się nei kończy, po takiej wycieczce przez najbliższe dni kolana Cie poprostu bolą ;) To zależy od człowieka ale ja tak właśnie mam. W tym roku zrobiłem dwa kilkudziesięcio kilometrowe wypady (przy przelotowej 50 kilka km/h) i przez gdzieś 3 dni mnie potem kolana bolały (po każdym).

A temu wszystkiemu można zapobiec ubierając na kolana ocieplacze...dają one dużo większy komfort jazdy. Właśnie dlatego mierze się z zakupem nakolanników, ale chcę wybrać jak najlepiej...więc założyłem temat :P[/quote']

 

Ironizuje czasami :lol: temat jest spoko , moje zdanie jest jak już wcześniej czytałeś durnowato to wygląda , żadko jeżdzę w dzinach , częściej w skórach , częściej jeżdzę jak jest zimno więc mam na to sposób :arrow: poprostu skóra + spodnie z ochraniaczami gore-tex i mam sprawę zamkniętą :buttrock:

 

Życzę powodzenia w wyborze najlepszego produktu.

 

Ja bym na Twoim miejscu wybrał portki gore-tex z wkładkami :D

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę to to była ironia lecz wolę to potraktować poważnie' date=' bo ma znaczenie i to ogromne [/quote']

Ja się podłączę w tym miejscu z pytaniem czy mając dobrej klasy kombi skórzane (Arlen Ness) powinienem jeszcze upychać pod nie ocieplacze na kolana czy raczej takie spodnie już same w sobie dają wystarczającą ochronę przed wyziębieniem stawów kolanowych ? Pytam bo to będzie dopiero mój pierwszy sezon a kłopoty z kolanami zawdzięczam już od dłuższego czasu koszykówce, dodam jeszcze że nie zamierzam wsiąść na moto dopóki nie zobaczę +5 stopni w cieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się podłączę w tym miejscu z pytaniem czy mając dobrej klasy kombi skórzane (Arlen Ness) powinienem jeszcze upychać pod nie ocieplacze na kolana czy raczej takie spodnie już same w sobie dają wystarczającą ochronę przed wyziębieniem stawów kolanowych ?

nie wiem czy maja, ale ochraniacze (przynajmniej moje) na pewno nie zaszkodza zwlaszcza, ze prawie ich nie czuc, poza tym wydaje mi sie ze to zalezy od tego jak chcesz jezdzic: jak krotki wypad po miescie, gdzie czesto zwalniasz, zatrzymujesz sie to mozesz odpuscic, ale w trase gdzie caly czas lecisz w przedziale 120-180 to raczej obowiazkowo, a szczegolnie na nakedzie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu wybrał portki gore-tex z wkładkami

Racja, to najlepsze rozwiązanie :P

W moim wypadku nie będzie to niestety gore-tex bo zdecydowałęm się na wyroby firmy Retbike...teraz zbieram na kurtkę, a na spodnie mi nie starczy...nakolanniki na razie będą musiały wystarczyć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bacher oks :> stawiasz piwo i jestesmy kwita :buttrock:

 

co do tych ocieplaczy ... kiedys sie zastanawialem ale teraz sobie uswiadomilem ze sa naprawde przydatne a ich cena niejest zbyt wygorowana ... podejzewam ze sie skusze w najblizszym czasie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych ocieplaczy ... kiedys sie zastanawialem ale teraz sobie uswiadomilem ze sa naprawde przydatne a ich cena niejest zbyt wygorowana ... podejzewam ze sie skusze w najblizszym czasie :>

 

Do niedawna był syf na drogach, więc się jeździło w portkach od "kondona", ale ostatnio, odkąd zrobiło się w miarę sucho, codziennie jeżdżę w jeansach i naprawdę doceniam zalety ocieplaczy na kolana.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...