Skocz do zawartości

Zamość - o której godz. wyjazd? 07.IV


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem tam w te ferie zimowe. Specjalnie patrzyłem na znaki, bo tam planowałem swój pierwszy dalszy wypad w tym roku... Wjechać na rynek, zaparkować "przy stoliku", zjeść pizzę i wrócić do domu. Wjazd na 99% jest ograniczony godzinami, nie pamiętam jednak czy przypadkiem któreś dni w tygodniu są objęte całkowitym zakazem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym informuję że ekipa warszawska liczy obecnie 20 osób na 18 maszynach :)

Rezerwacje w motelu Korona zostały wyczerpane przeze mnie i Lolucha :D

Więcej łóżek tam nie mają :notworthy:

Osoby debiutujące proszone są o przeprowadzenie próbnego pakowania maszyny, żeby nie było siuprajsów tuż przed wyjazdem.

Kamandir Kulik.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ładnie

 

Wynika z tego ze się na pokoj nie załapałem.

 

Kto mnie przygarnie? Wystarczy mi kawałek podłogi, materacyk i spiwor mam swoj :notworthy:

 

Pozdrawiam

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zadzwonić i dowiedzieć się, może mają jakiś wolny pokój 2-osobowy, nic nie zaszkodzi. Telefon podałem na wcześniejszych stronach. Jak by coś jednak było to będzie fajnie. Z Tomkiem juz limity rezerwacji wyczerpaliśmy. Mogliśmy tylko zaklepać po 10 łóżek jedną osobę. Pozostali muszą to robić już na własny rachunek, im wcześniej tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby w Koronie nie było miejsc to zaraz obok jest jeszcze hotelik zajazd i hotel junior tylko nie wiem jak z garażami w tych przybytkach. Jak narazie pogoda piękna więc duże szanse że do 7 wszystko wyschnie i będzie ładny czarny i niestety dziurawy asfalt :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, jeszcze będzie tak, że ci co przyjadą wieczorem nie będą mieli gdzie się postawić :) . Coprawda jeszcze nie wyjechaliśmy, ale ciekawe jak powrót będzie wyglądał - kawalkada :bigrazz: Do Zamościa jedziemy w dwie grupy, jeszcze w sobotę część dojedzie, ale spowrotem prawie wszyscy razem będą wracać. hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazerek zmieści się w garażu w Koronie, spokojna głowa.

Opłaciłeś OC w dniu rejestracji? Za zwłokę jest 800 zeta grzywny nałożonej obligatoryjnie przez Sąd Grodzki na wniosek Funduszu Gwarancyjnego poinformowanego przez policjanta podczas kontroli drogowej. Dupa blada...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaciłeś OC w dniu rejestracji? Za zwłokę jest 800 zeta grzywny nałożonej obligatoryjnie przez Sąd Grodzki na wniosek Funduszu Gwarancyjnego poinformowanego przez policjanta podczas kontroli drogowej. Dupa blada...

 

:) ups.... musze uciekac przed policjantammi w takim razie... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...