Skocz do zawartości

Gaznik z pompka przyspieszajaca


Rekomendowane odpowiedzi

strzałek a jak dokładnie wyglada gaznik z pompka przyspieszajaca bo niedługo bede w szwabii i bede mogł sie rozejrzec lecz nie zawsze niemcy pisza o tym czy w ich gazniku jest pompka przyspieszajaca czy od dr 600 bedzie pasował ten gaznik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzałek a jak dokładnie wyglada gaznik z pompka przyspieszajaca bo niedługo bede w szwabii i bede mogł sie rozejrzec lecz nie zawsze niemcy pisza o tym czy w ich gazniku jest pompka przyspieszajaca

 

W DRkach od strony gdzie przychodzi filtr powierza jest taki wtryskiwacz który przy otwarciu gazu powoduje wtryśniecie paliwa.

 

czy od dr 600 bedzie pasował ten gaznik??

Jak sie postarasz to zawsze przypasujesz.

Mi sie wydaje, że Ty masz taki gaźnik bo kumpel w lc4 400 ma.

Najlepiej zadzoń do MD i spytaj sie Karola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwnie i sie dowiem :D

 

a czy by pasował gaznik od lc4 640 ?? bo widziałem ze mozna dostac za ok 50euro taki gaznik ale z roku 99 lub nowszego

 

wogole od ktorego roku były w KTM gazniki z pompkami moze własnie od jakiegos wiekszego by dało rade ale one maja srednice 40-42 a ja mam 38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos wydaje ze takie urzadzenie w tak starym moto jakim jest dr 600 to chyba przesada ale moge sie mylic

 

 

no wlasnie to daje temu staremu sprzetowi takiego buta ze wstaje bez oporow z gazu co niestety nie chca robic nowsze sztuki.

 

Jako ze mam taki gaznik rozpakowany pozwole sie podzielic widokiem ;)

 

i tak tu mamy pompke przyspieszjaca:

 

10qd3.jpg

 

no a tutaj widac dysze rozpylajaca - strzela jak ze strzykawki:

 

25ew.jpg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzałek napisz ile zapłaciłes za ten gaznik bo kolega własnie chce kupic do dr 350

a mam jeszcze pytanie 1 znalazłem oferte na allegro wszystkie czesci do dr 600 ale to wersja dakar czy tam tez bedzie pompka przyspieszajaca??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzałek napisz ile zapłaciłes za ten gaznik bo kolega własnie chce kupic do dr 350

 

razem z krućcem wyjedzie jakies 300zł

 

a mam jeszcze pytanie 1 znalazłem oferte na allegro wszystkie czesci do dr 600 ale to wersja dakar czy tam tez bedzie pompka przyspieszajaca??

Powinna być ale niech najlepiej fotke wyśle.

Uprzedam, że po zmianie czeka sporo regulacji. Ja sie szukuje na cały dzień i przygotuje komplet dysz. Szkoda tylko ze jest zimno bo potem trzeba bedzie go troszke przeregulowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czekam na efekty ale fakt faktem strojenia bedziesz miał wiele bo jest duza roznica w srednicach jestem ciekaw czy nie bedzie az nadto za duzy ??

 

[ Dopisane: 08-03-2006, 00:52 ]

jezeli ci nie przypasuje to mysle ze ja sie nim bede mugł zaopiekowac ;) u mnie 39 jak złoto ciekawe tylko czy by pasował na kruccu :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...