Skocz do zawartości

www.zlotymotocyklowe.pl


Capino
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na wasze potrzeby tworzymy serwis, w obrębie którego będziecie mogli znaleźć kalendarz z terminami zlotów i imprez motocyklowych wraz z niezbędnymi informacjami.

Serwis będzie poświęcony wyłącznie temu tematowi.

W późniejszym czasie zamierzamy wprowadzić dział w którym będziecie mogli podzielić się uwagami o imprezach, na których byliście, reklamując je lub

wręcz przeciwnie. Pomoże wam to w kolejnych latach w wyborze imprez, które będziecie chcieli odwiedzić.

Zapraszam wszystkich do odwiedzania serwisu i wpisywaniu imprez które planujecie w nadchodzącym szybkimi krokami sezonie. Proszę jednocześnie o rozesłanie tej informacji do jak największego grona motocyklowego, z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Capino

www.zlotymotocyklowe.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dział w którym będziecie mogli podzielić się uwagami o imprezach, na których byliście

 

to powinno być podstawą tej strony, bo stron z kalendarzem imprez moto jest w necie sporo i kolejna jest zbędna. Jeżeli będzia bogatsza o TEN dział, napewno okaże się strzałem w dziesiątkę /zawsze szukamy opini o imprze na którą wybieramy się po raz pierwszy/

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł, popieram. Prosiłbym o umieszczanie info o zespołach które mają grać nz zlocie, a potem też krotka recenzja. Dla mnie muza jest bardzo ważna. Chyba jest różnica czy na zlocie gra TSA czy jakiś debiut z Pcimia. Dobra jest nazwa bo www.zlotymotocyklowe.pl łatwo zapamietać. pzdr, Pastor :P

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł przedni, zwłaszcza dział z opiniami i relacjami uczestników, stronka czytelna i znalazłem w opisach informacje, które mnie interesuja. Zapowiada się że będę w miarę regularnym gościem na tej witrynie. Proponuję, aby uruchomić dział relacji i opinii jak najszybciej, bo propozycji jest już trochę a uczestnicy poprzednich edycji imprez mogliby już teraz się wypowiedzieć :P

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...