Skocz do zawartości

wolsztyn 29 04 2006


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wie ktos coś na temat czegos takiego podobno ma być pokaz lokomotyw i przy okazji zlot moto UWAGA: zasłyszane nie potwierdzone - właśnie chciałbym ,żebyście zdementowali lub potwierdzili. Z góry dzięki :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Domelem , zloty w wolsztynie są zazwyczaj w okolicach długiego weekendu majowego , czyli tk gdzieś 1,2,3 maja . Jedną z atrakcji są Fetorsi hehe :lol: Polecam , mi chyba w tym roku na dotarcie do wolsztyna matura przeszkodzi :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem juz 3 razy

imreza wypas :clap:

bede i teraz

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto to organizuje? macie jakieś linki?

zaczynam myśleć o tej imprze' date=' tym bardziej, że jest w okolicy długgiego łik'u majowego[/quote']

Ja nic nie wiem o organizatorze , a w necie na ten temat chyba w ogóle nic nie ma :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na temat organizatora nie wiem zbyt wiele, wiem tylko ze jest to spoko gosciu :)

oficjalnie zadnych wiadomosci o zlocie nie znajdziecie nigdzie

po prostu od lat zjezdzaja sie ludzie, jest zajebiscie i tyle

ja planuje zladowac z ekipa juz w piatek (jak nie to w sobote) i zostaje najprawdopodobniej do poniedzialku

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam zlocik, swietny klimat i fajni ludzie. zlot o ile wiem jest nieoficjalny, w kalendarzu zlotów go nie znajdziecie, jednak dobrze zorganizowany. z tego co wiem to juz chyba 11 taki zlot. las, jeziorko no i fetorsi hehe:) osobiście bywam tam i polecam! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam zlocik' date=' swietny klimat i fajni ludzie. zlot o ile wiem jest nieoficjalny, w kalendarzu zlotów go nie znajdziecie, jednak dobrze zorganizowany. z tego co wiem to juz chyba 11 taki zlot. las, jeziorko no i fetorsi hehe:) osobiście bywam tam i polecam! [/quote']

Jasne Mastema Fetorsi to chyba podstawa tego zlotu - Ci kolesie potrafią rozbawić publike , moze masz jakieś ich fotki ? Jak masz to podrzuć -niech inni którzy o nich nie słyszeli też sie pośmieją :lol: Pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zloty w Wolsztynie zaczeły się bardzo dawno, albo jeszcze dawniej :)(bodajże na początku 80 lat) , byłem w 96, 97, 98 i było całkiem fajowo, zlot organizuje Kapucha, przynajmniej tak było do tamtego roku, gdzie to tylko wpadłem na chwilkę (taka przejażdżka 100km w jedną mańkę ;)), faktem jest że się nigdy nie ogłaszali, wiadomości się rozchodzą jak dobra plotka wśród znajomych , - ogólnie jak nie będzie fajowej paczki, to obawiam się że będzie nuda

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nigdy sie nie nudzilem :)

a zloty w tym miejscu to pewnie i od lat siedemdziesiaych sa tyle ze na poczatku to tylko HD

niestety cos mi sie zdaje ze w tym roku niestety tez bede autem bo jakos z suza robota do przodu sie nie posuwa

zreszta bede b. charakterystycznym autem wiec i tak bedzie git ;)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...