Skocz do zawartości

Coś do turystyki i do składania sie w winklach


Rekomendowane odpowiedzi

A bo nie wiecie co dobre .

Sevenki rulzz

zbyhu - w twojej wypowiedzi jest błąd :)- powinno byc VFR rulezzzzzzz ;) :mrgreen:

Kurde' date=' to cos sie zmienilo??

Przeciez Fazer 1000 rulezz :P

 

[ [i']Dopisane: Piątek 03 Marzec, 2006 11:21[/i] ]

A co do tematu, to na Twoim miejscu pomyslalbym nad B12, Ninja 9, Thunderace 1000,albo VFR 800. Bo za ta kase, o ktorej mowisz to XXa w dobrym stanie na pewno nie dostaniesz-chyba ze lubisz miec klopot na glowie ;)

P.S. Przejedz sie FZS 600 ,stwierdzisz ze to nie taki powolniak-tym bardziej w zakretach. Nie wiem skad w ogole takie skojarzenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Przejedz sie FZS 600 ' date='stwierdzisz ze to nie taki powolniak-tym bardziej w zakretach. Nie wiem skad w ogole takie skojarzenia Wink[/quote']

 

A kiedy ja tak powiedziałem o FZS 600?

Powiedziałem tak o Banditach.

Poza tym wszelkie 600ccm odpadają.Nie ze względu na braki mocy (bo mocne są) ale o brak dostępu do sporego momentu obrotowego od dołu.Poprostu nie znosze sprzętów które trzeba ganiać po wysokich obrotach.Załaduj Fazera pasażerem i bagażem i zacznij wyprzedzanie przy 100km/h.Ile biegów musisz zrzucić? (oczywiście mowa o wąskiej drodze a nie prawie pustej ekspresówce gdzie jest miejsce na podpędzenie konia)

 

 

Ninja 9' date='

dobry pomysł

[/quote']

 

Też o tym myślałem :mrgreen: .Ale tak jak w przypadku XX tak i 9 przytłacza mnie mocą.Tak więc na liście zostają:

1.SV 650 (ze względu na cene - moge jednak nie mieć więcej niż 16000 a za tyle mam rocznik 2002 :) )

2.VFR 750

3. ..... i więcej grzechów...tfuu nie mam więcej pomysłów (narazie)

 

Pozdrawiam ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przytłacza bo tak jak mówiłem to będzie pierwszy własny "duży" sprzęt.Doświadczenie mam mikre bo pożyczonymi sprzętami jeździ sie ostrożnie a w swoich "staruszkach" mocy nie uświadczyłem.

 

Ale ZX-9R z '98-99 ...czemu nie.Śliczny,zacny sprzęt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

jak masz wybór SV650 i VFR - to nie wiem nad czym się chopie jeszcze zastanawiasz. Zadne tam tam SV nie zastapi VFRki. Moc pod dostakiem, V4 pod dupą i kupa miejsca na pakunki.

 

pozdro 4all

 

p.s.

zbyhu ma dużo racji w swojej wypowiedzi :)

Sevenka była moim poprzednim motocyklem i nie musiałem tyle mieszac biegami co teraz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he.Bo to 750 a nie 600 :) .

Co do VFR to nie jestem taki pewny.Zawsze chciałem mieć Ducati....ale na Monstera mnie nie stać.To pomyślałem nad gołą SV.Z szybą i sakwami będzie ok.A VFR ....no niezaprzeczalnym jest fakt,że miejsca i mocy ma więcej niż SV.

 

P.S.Niech nikt nie myśli,że myśle o Monsterze w kategorii tematu posta.

Monster nadaje sie do jednego :twisted: .Natomiast ST 4 to inna bajka - no ale to może za pare lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przytłacza bo tak jak mówiłem to będzie pierwszy własny "duży" sprzęt.Doświadczenie mam mikre bo pożyczonymi sprzętami jeździ sie ostrożnie a w swoich "staruszkach" mocy nie uświadczyłem.

 

Ale ZX-9R z '98-99 ...czemu nie.Śliczny,zacny sprzęt :)

 

 

No widzisz mnie nie przytloczylo jak narazie a bylem tylko po mz 150 wiec jak widac i tak sie da po prostu trzeba caly czas uwazac i miec troche oleju w glowie a wszystko bedzie ok 8)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.No to fajna przesiadka...z MZ na ZX :D .

 

A ma ktoś może fotki SV model 99-02 przygotowanej do turystyki? Szyba (do golasa albo wyższa do "S") sakwy albo kuferek jakiś?Będe wdzięczny bo niestety ja znalazłem tylko pare takich fotek w necie (i to dosyć małych).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...