Skocz do zawartości

Coś do turystyki i do składania sie w winklach


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się wypowiem w tym wątku z pozycji pasażera..... W końcu trzeba mieć wzgląd na pasażerkę :)

CB w zupełności odpada! Nie jest zbyt wygodnym motocyklem do podróżowania

Z wyżej podanych typów rewelacyjnie się śmiga na VFR-ce i B12, chociaż nie ukrywam, że do turystyki moim zdaniem lepsza byłaby VFR-ka 750 lub 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja drogą' date=' skoro masz takie skojarzenia' date=' na pewno nie jechałes -chocby jako pasażer- na B12 .Nie jechałem jeszcze moto które by tak dobrze ciągnęło na najwyższym biegu od 40 do>260kph [/quote'']

 

No masz racje - nigdy:( (jako pasażer nigdy nie wsiąde :D ).

Nie chodzi mi o osiągi a o wygląd - taki "kanapowiec" :)

 

Kolego przestan pieprzyc glupoty, ze B12 to kanapowiec, no chyba ze same gixery 1000 i hayabusy ujerzdzasz :lol: Dwunastka ma taki wypierd, ze wszystkie brane przez ciebie pod uwage motocykle sie chowaja, no prawie wszystkie :( Do tego bardzo wygodny motocykl, nie mowiac juz ze chcesz jezdzic z plecaczkiem, wiec nie wiem co ci sie w tym moto nie podoba jesli chodzi zarowno o sylwetke jak i jego osiagi....

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego przestan pieprzyc glupoty' date=' ze B12 to kanapowiec, no chyba ze same gixery 1000 i hayabusy ujerzdzasz Dwunastka ma taki wypierd, ze wszystkie brane przez ciebie pod uwage motocykle sie chowaja, no prawie wszystkie Do tego bardzo wygodny motocykl, nie mowiac juz ze chcesz jezdzic z plecaczkiem, wiec nie wiem co ci sie w tym moto nie podoba jesli chodzi zarowno o sylwetke jak i jego osiagi.... [/quote']

kwintesencja motocyklizmu :mrgreen: :) :lapagora:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do SV-ki to kilka uwag. Jeździłem modelem SV 1000 S. Znam też opinię właścicielki. Na dłuższej trasie trzeba utrzymywać prędkości minimum 120-140 - inaczej ból karku i nadgarstków gwarantowany. Uwagi mam do siodła, które jest dość twarde i płaskie. Po 50 km bolał mnie tyłek. Miejsce pasażera? Taki sam naleśnik i podkurczone nogi (ale nie ekstremalnie). Nie można powiedzieć, że to totalna porażka, ale kiedy z powrotem usiadłem na VFR było mi wygodniej. Fakt, silnik to zupełnie inna bajka niż ten z VFR-y, ale jak mówiłem jeździłem SV 1000 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym postawił na VFR800 8) , za tą kasę jaką masz przeznaczoną spokojnie coś wybierzesz. W głównej mierze przemawia praktycznie bezawaryjność tego motocykla i pozytywne opinie byłych lub obecnych właścicieli. Z dołem nie ma problemów, w winklach też super daje radę. Też będe przymierzał się do takiego moto ale to dopiero na następny sezon 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego przestan pieprzyc glupoty, ze B12 to kanapowiec

 

Hmmm...cytuje siebie:

Nie chodzi mi o osiągi a o wygląd - taki "kanapowiec"

 

To że B12 ma piękny uciąg to wszyscy wiemy ... ale mi dalej będzie sie kojarzył z jeżdżącą kanapą (w przeciwieństwie do jeżdżącego fotela czyli Golda ;) ).

 

Pozdrawiam ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB w zupełności odpada! Nie jest zbyt wygodnym motocyklem do podróżowania

 

A to dosc ciekawa uwaga. Ciezko znalezc motocykl z tak nisko poprowadzonymi wydechami jak w CB, wiec pasezer(ka) nie musi trzymac kolan pod broda. Mozna wiele cebuli zarzucic ,ale ze jest niewygodna dla pasazera, to w zyciu nie dam sobie powiedziec! To akurat jedna z niewielu zalet tego motocykla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no widzisz.....wszelkie cuda w naturze są możliwe ;)

 

Bandzior - pytanie z innej beczki...: lepiej tekstylke czy skóre? (cena do 400EU ).W 90% latanie po mieście i okolicach ale też w planach dalekie wypady (po 4000km)

 

Pozdrawiam ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandzior - pytanie z innej beczki...: lepiej tekstylke czy skóre? (cena do 400EU ).W 90% latanie po mieście i okolicach ale też w planach dalekie wypady (po 4000km)

temat rzeka, jedni chwalą texy, inni skórę. pytanie odbiega od tematu działu w którym rozmawiamy, ale skoro sam go założyłes podziele się krótką refleksją z nadzieją, ze moderator mnie nie utłucze :) .

 

jesli o mnie chodzi od zawsze jeździłem w skórach ;) jeśli chodzi o szybkie winkle czy turystykę (temat postu) przy tym pozostanę :)

komplet grubych texów służył mi w chłodniejsze i zimowe dni, więcej warstw się mieściło pod spód niż w przypadku obcisłego kombi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kermadec, z tego co piszesz, wydaje mi się, że mógłbyś być zadowolony ze wspomnianej wcześniej TDM ale... po 96r. tą z silnikiem od TRXa z wykorbionym wałem o 270* dzięki czemu oddaje moc i brzmi jak V2 90* Mnie osobiście ona nie leży, ale miejsca na niej jest sporo ;)

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajc, ja wyraziłam swoje zdanie i wcale reszta ogółu nie musi się z tym zgadzać! Kwestia przyzwyczajeń i oczekiwań :D

A to, co już napisałam Zbyhowi na PW, to to, że dla mnie pozycja na tym motocyklu jest ni w 5 ni w 10! Nie wiadomo czy jechać wyprostowanym czy bardziej pochylonym. Ja jakoś nie mogę sobie ,,znaleźć" miejsca na tym motocyklu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...