Skocz do zawartości

DT/WR 200


Rekomendowane odpowiedzi

Sciema!

Szukałem w necie,szukałem na forum i pytałem w srodowisku szpeców i nikt nie słyszał nic na temat tego motocykla.Prosze o jakies dane techniczne tego motocykla bo wydaje mi sie ze to jest klasa kdx 200 a barzo mi takie moto odpowiada.Jakie kolwiek informacje na temat dostępnosci częsci (moze ktos widział szperając po necie jakies czesci do tego),spalanie itp-mile widziane :) .Na czym jest cylinder?I jak to jest?Jest Yamaha DTwr 200? ( http://www.bikepics.com/pictures/158518/ )czy sama wr 200 a moze dt 200?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik z wierzchu jak dt 125 + zawieszenia od yz 125 = zajebisty motocykl!

Jednak jest jak mi się wydaje bardzo żadki!

Wejdź na ebay.co.uk i zobacz!

Zgadzam się że to klasa KDX'a 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mój brat lata takim motorkiem :) , Jeśli chodzi o nazwę to jego egzemplarz ma wpisane w dowodzie DT 200.

Ogólna charakterystyka silnika i zawieszenia zbliżona do DT, w rzadnym razie do WR.

Macie racje to ta sama klasa co KDX.

Fajna zabawka do lasu, a i na torze daje radę ( oczywiście w granicach rozsądku)

Jeśli chodzi o części to nie ma większego problemu, przynajmniej w Warszawie, części są zamawiane i przychodzą w rozsądnych terminach.

Silnik nie jest tak wysilony jak w WR, dzięki czemu utrzymanie tego motocykla nie jest drogie.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to wal śmiało

Pzdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zawieszenia zbliżona do DT' date=' w rzadnym razie do WR.[/quote']

Tylko że mamy tu zawieszenie od yz, moze inne sprezyny czy cos ale ogolnie jest to zawieszenie od yz wiec 100x lepsze niz te od dt 125!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zawieszenia zbliżona do DT' date=' w rzadnym razie do WR.[/quote']

Tylko że mamy tu zawieszenie od yz' date=' moze inne sprezyny czy cos ale ogolnie jest to zawieszenie od yz wiec 100x lepsze niz te od dt 125!![/quote']

 

Albo sprężyny już się zużyły i zrobiły miękkie..... chyba każde zawieszenie jest lepsze niż te w DT125 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

A wiecie ile to ma mocy i jaka waga tego jest??? spoko motorek jak dla mnie i nawet niedrogi---> http://www.bikeshop.ro/handler.php?tip=am&act=view&src=db&ID=7871&selpic=1&zoom=1#foto

1690 euro to niedrogi? 8O widziałem identycznego z 93 roku na ebay za 800 euro+czesci na kolejne 200euro- 8O ze wtedy nie miałem kasy :) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zawieszenia zbliżona do DT' date=' w rzadnym razie do WR.[/quote']

Tylko że mamy tu zawieszenie od yz' date=' moze inne sprezyny czy cos ale ogolnie jest to zawieszenie od yz wiec 100x lepsze niz te od dt 125!![/quote']

 

może rzeczywiście coś jest nie tak, bo te jest stanowczo za miękie jak na zawieszenie pochodzące z motocykla cross. :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...