Skocz do zawartości

MOTO do LASU dla początkującego


Rekomendowane odpowiedzi

e no Trmapek tpo nie enduro a turystyk prawdziwe ciezkie ednuro 600 prowadzisie doskonale po lesnych i polnych drogach oczywiscie w bloto i glebokie piachy juz ciezko sie jedzie :/ ale jesli moto wylacznie w teren to taka DR 350 albo jaki LC4 SC wystarczy ewentualnie XR 600 ale sa najczesciej zakatowane :|

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówicie' date=' to takie cudo jak Honda XR 125

może być dla mnie za słabe, żeby poszaleć,

ale może wystarczające na spokojne spacery po lesie?[/quote']

 

Jak spokojne spacery po lesie to może Yamaha TT600R z rozrusznikiem?

W miarę lekka, niewysilona i wygodna. I po ulicy pojedziesz bo ma osprzęt drogowy i po lasku poganiasz. Ja swoją Tenerą 660 (200 kg) po lasach i łąkach spokojnie sobie podróżowałem.

Jeszcze do rozważenia XT600 ale juz mniej "terenowa", bardziej "uliczna".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do rozważenia XT600 ale juz mniej "terenowa", bardziej "uliczna".

 

zależy który rok, ale wg mnie modele do 88' albo 89' :D były najbardziej terenowe z całej dotychczasowej rodziny. Wraz z latami przybierały na wadze i klockowatości i powstała taka XT 660 (nie mam tu na myśli żadnego doskwierania użytkownikom tej maszyny :D ) która odziedziczyła nazwe XT tylko, bo to juz nie ta XT co kiedyś... :)

 

ps Sam miałem xteka z 86, i uważam że dla amatora w sumie jest ok, jak już wspominano niejednokrotnie żadnych wyczynowych wrażen sie nie uświadczy :( . Mimo że stary był, ale wiedziałem że to i tak były najlżejsze modele. Bo jak przymirzałem sie do nowszych to mnie przerażał ich masa.

 

Wiec rodzi sie pytanie dlaczego kupiłem starego ciężkiego sprzeta wtedy, hmmm bo zawsze chiałem mieć xteka :lol: , a moze cos mi kiedys odwali i kupie sobie znów xt, ale raczej tylko na droge... :? , ehh gdyby nie ta waga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mouse67 napisał:

Ja na poczatku mialem suzuki rm 80 i była dobra przez........2 tygodnie a potem caly czas brakowało mi mocy!!

 

to dziwne' date=' no ale ok moze jakiś geniusz

[/quote']

A Tobie wystarcza ta WR'ka? Przeciez juz caly sezon przelatales - nie myslales o 500cm3 2t? :)

 

 

Nade

hehe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na poczatku mialem suzuki rm 80 i była dobra przez........2 tygodnie a potem caly czas brakowało mi mocy!!

to dziwne' date=' no ale ok moze jakiś geniusz[/quote']

 

Czemu geniusz ??!! To normalne jak sie dużo jezdzi i wtedy sie szybko nudzi !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu geniusz ??!! To normalne jak sie dużo jezdzi i wtedy sie szybko nudzi !!

 

To miałes znoroaną ta RM , moją jak byś sie przejechał to długo by ci się nie znudziła co najwyżej była by dla Ciebie zamala, ale mocy to ona ma aż ze sporym zapasem.

Sory że tak odbiegłem od tematu ale nie moglem sie powstrzymac jak rm sie moze szybko znudzic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...