Skocz do zawartości

Co kupić??


Kamcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie TZr jednak ze do 300tys nie wiem czy ową dostaniesz

Oj za taką kase to cały hangar nowiutkich TZR-ek będzie :clap:

Ja bym raczej enduro kupował, jest praktyczniejsze a i małe ścigi to moc mają w górnym zakresie obrotów co dla mnie nie jest najfajniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na twoim miejscu poszukal bym suzuki rg 80 bardzo dobry model cos jak szosowo-turystyka

Nad tym też myślałem.

Nie jestem początkujący bo jeżdże motorem od pierwszej klasy podstawówki :clap:

Tylko Suzuki mi się nie podoba bo nie ma rozrusznika' date=' ale chyba jest najtańsze i tył ma beznadziejny

 

[ [i']Dopisane: 01-03-2006, 19:11[/i] ]

A słuchajcie mam pytanie ile kosztuje przerejestrowanie Yamahy TZR80 na motorower :?: Albo innej 80ccm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w warszawie taka dt 80 po tuningu do sprzedania w trakcie kapitalnej odbudowy za małe pieniądze :]

No wypas sprzęt. Jak tym latałem to daj spokoj ze 22 km az mnie zatkalo 8O i koles chce za nią bardzo mało kasy (sam tuning chyba 1500zł kosztuje!! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nawt wiem chyba czyja to Yamaha :) Jezeli Enduro to Doluz jeszcze 500 zl i zNajdziesz Jakąś Derbi Sende Albo RX!!! Widze ze na 80cmm jeszcze mogl byś sobie nie dać rady :clap: Jezeli scigol to pozostaje ci Rg,Mbx albo sprowadzona w hmm nieowocowym stanie RS ;] Albo NSR-Ns1 polecam te motorki i mozliwe ze coś znajdziesz rowniez w nieowocowym stanie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile za tą DT z wa-wy?? I napiszcie wszystko o niej ok??

v-max, spalanie itp.

Jeszcze jedno. Ile palą dla porównania RG80, DT80 i np. MTX ci co jeździli lub jeżdżą takimi to niech się wypowiadaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nawt wiem chyba czyja to Yamaha Very Happy Jezeli Enduro to Doluz jeszcze 500 zl i zNajdziesz Jakąś Derbi Sende Albo RX!!! Widze ze na 80cmm jeszcze mogl byś sobie nie dać rady Smile Jezeli scigol to pozostaje ci Rg' date='Mbx albo sprowadzona w hmm nieowocowym stanie RS ;'] Albo NSR-Ns1 polecam te motorki i mozliwe ze coś znajdziesz rowniez w nieowocowym stanie ;]

To nie moja jakby co. Ja sie w DT'tki nie bawie :) . A i za 3500zł razcej Sendy nie dostanie

 

AHa z tego co wiem to EnduroMax wie sporo o tej DT'tce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja was troche nie rozumiem- niektorzy kolesie mają po 18 lat i zaczynają od 400-750cm3(słyszalem o przypatkach ze od 1000cmm zaczynali) a wy mu mowicie ze z 80 sobie nie poradzi?? jak mial juz jakis kontakt z moto to bez problemu moze do 125cmm kupowac.(jezeli oczywiscie nie ma pustki w czaszce :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym kupil dt 80 podobna sa wytrzymale i spoko chodza. ale do twoj wybur

 

[ Dopisane: 02-03-2006,19:14 ]

ja bym kupil dt podobna sa wytrzymale i sopko chodzia. Ale to twoj wybór

 

[ Dopisane: 02-03-2006,19:14 ]

ja bym kupil dt podobna sa wytrzymale i sopko chodzia. Ale to twoj wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...