Skocz do zawartości

Suzuki RG80


mjmass98
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie dobre pytanie Lu-cash????

 

[ Dopisane: 27-02-2006, 16:25 ]

Mam jeszcze jedna sprawe niech jakis wlasciciel Rg powie mi ile ona ma mniej wiecej dlugosci????? To dla mnie wazne :roll: Bo nie wiem czy mi do busa wejdzie :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RG 80 Gamma 1991

Overall Length: 2 005 mm (78.9 in)

Overall Width: 720 mm (28.3 in)

Overall Height: 1 090 mm (42.9 in)

Wheelbase: 1 335 mm (52.6 in)

Wet Weight: 109 kg (240 lbs)

Engine type: Water-cooled 79 cc 2-stroke. 9,9 hp/ 5.900 rpm, 1,2 Nm/ ? rpm. 6 speeds.

Body color: white/blue, black/grey.

 

 

tu masz dane o suzuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo Piotrek masz u mnie piwo, jak się spotkamy na jakimś zlocie. 8) 8) 8) 8) 8) 8)

A z kąd to masz, jest jakaś stonka o RG 80, czy coś w tym stylu :?: :?: :?:

 

[ Dopisane: 28-02-2006, 17:45 ]

A co z pyaniem

hm... tak w temacie... do właścicieli RG80' date=' ile przejedzają od remontu do remontu?? da sie 40tys?? Wink[/quote']

:?: :?: :?:

Zna ktos odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... tak w temacie... do właścicieli RG80, ile przejedzają od remontu do remontu?? da sie 40tys?? Wink  

 

   

Zna ktos odpowiedź

na pewno nie :) żywotnosc tłoka to max 20-25 tys km na dobrych olejach!! na miksolu nawet 10 nie zrobi :lol:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam, jestem posiadaczem hondy MBX80, no i jest to podobne moto do rg, osobiscie uwazam ze na mbx 80 jeździ sie wygodniej (pozycja wygodniejsza) poza tym Rg to wypasione moto i jest popularniejsze od mbx'a, koszty sa podobne, schowek malutki pod siedzeniem( pare kluczy, swieca) predkosc prawdopodobnie zalezy od ustawienia zaplonu, wynosi okolo 90-110(max max'ów) licza sie takze wielkosci zębatek, pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po za tym crossy wleką sie strasznie po ulicy a ja lubie trochę poszaleć na ulicy

 

nie weim dlaczego tak sadzisz i enduro 80cm w dobrym stanie poleci spokojnie 80-90. A pozatym crossem nie wolno jeździć po ulicy chyba chodziło ci o enduro :D :evil: :evil: :P :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...