Skocz do zawartości

Suzuki RG80


mjmass98
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądałem posty na forum w sprawie dowiedzenia sie czegoś konkretnego o tym moto, ale nic tam NIE ZNALAZŁEM!

 

Mam pytanie do posiadaczy tego moto, czy jest od niego jakiś motor lepszy ( też 80 ccm i cena do 3000) bo nie wiem czy opłaca sie go kupić

czy fajnie sie na nim jeździ i czy jadąc w dwie osoby strasznie to zwalnia

 

ile ten moto pojedzie w dwie osoby np obydwie mają po 50 kilo

jeśli by ktoś wiedział to proszę pisać

albo jakby ktoś miał coś ciekawego na temat tego moto

 

A i jeszcze jedno:

 

Może ma ktoś adres strony internetowej poświęconej temu motocyklowi ( bo ja już szukałem w google i we wszystkich innych wyszukiwarach i nic nie znalazłem)

 

Czekam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam ten motor i bardzo fajnei mi się tym jeździ ;) Do 3 tys to raczej nie kupisz nic bardziej ciekawego :? V-max to ok 100km/h lecz po zmianie tłumika prawdopodobnie moze sie troche zwiekszy :banghead: A co do 2 osób no to napewno nie wyciągmniesz tyle co sam ale ja jadąc z kumplem ja 70kg on cos kolo 75 to w miescie na rynku 85 lecielismy :banghead: ;)

Jezeli bys chcial cos konkretniej wiedziec to zagadaj na gg :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten moto ma kopnik czy rozrusznik? ( czy to i to)

 

ma schowek pod siedzeniem? ( jeśli tak to jaki wielki)

 

w porównaniu do SImsona SR50 ( jeśli ktoś miał okazję porównać) jest dużo wyższy większy , czy wysokość siedzenia jest ta sama

 

 

Dziękuję za wcześniejsze odpowiedzi!

 

można na was polegać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o tym ale nie stać mnie na dobrą derbi i w ogóle na dobrego crossa, a po za tym crossy wleką sie strasznie po ulicy a ja lubie trochę poszaleć na ulicy i przy okazji chciałem się dowiedzieć czy ten motor ma delikatne zawieszenie czy można nim ostro pojeździć po ,, dziurach,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolege ma racje kup dt to se poskaczesz

 

 

Jak chcesz poskakać to kup sobie np Derbi Sende Rolling Eyes Potem sie dziwią ze sprzedają zkatowane motorowery Confused A jak ktos tu kiedys powiedzial motory to mają pralki...

 

popieram kolege i kup pozniej taki motorek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...