Skocz do zawartości

Motor Bike Show Zabrze - kto się wybiera ?


Pitu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

był już ktoś na Motor Bike Show 2006 w Zabrzu?

 

może jakaś mała relacja czy warto się tam wybrać na zakupy (mi zależy na sprzęcie crossowym - a dokładniej ubraniu na crossa, głównie butach)

 

Pytam bo niestety byłem już na szumnie zapowiadanych imprezach łącznie z listą rzekomych wystawców, które okazały się kompletną kichą ( np. tegoroczne BIKE-MOTO-SPORT we Wrocławiu http://www.markoz.pl/src/wp/bms.html ) :) bo jak z Zabrzu jest taki sam szajs to lepiej jechać na narty :P

Edytowane przez zug
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to byla cienizna. W sumie to zaledwie kilkadziesiat roznych stoisk z ciuchami i motocyklami. Bardzo maly wybor a i ceny niezbyt rewelacujne. Malo tego za wstep wolali 15 zl za normalny bilet. Lepiej sie oplaca wybrac na jaki kolwiek Bazar motocyklowy: tanszy wstep, wiekszy wybor a ceny towarow te same a czasami nawet taniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na MBS już trzeci raz, i z roku na rok mniej motocykli...

Największe wrażenie wywarło na mnie stoisko Suzuki - do każdego motocykla można było się przypasować :rolleyes:

 

Pozostali wystawcy bardzo ograniczyli możliwość wsiadania - co więcej na stoisku Kawasaki zostałem wręcz wyproszony z ER6 ! :unsure:

 

Niezły popis jazdy dał ten 17sto letni chłopak, chociaż na asfalcie napewno lepiej zaprezentowałby swoje możliwośći

 

Ogólnie ten niedzielny wypad zaliczam do udanych. Za 5 złotych posiedziałem na motocyklach, przymierzyłem mnóstwo kurtek i kasków, oraz (co najważniejsze) mam 150 MB zdjęć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostali wystawcy bardzo ograniczyli możliwość wsiadania - co więcej na stoisku Kawasaki zostałem wręcz wyproszony z ER6 ! :notworthy:

Ja chyba siedziałem na prawie każdym Kawasaki i mnie nie wyprosili..zresztą przy Kawasaki był chyba największy ruch i wszyscy chcieli się przymierzyć.

 

Niezły popis jazdy dał ten 17sto letni chłopak, chociaż na asfalcie napewno lepiej zaprezentowałby swoje możliwośći

 

 

O ile dobrze pamiętam to on zajął 3 miejsce w Bielawie w tamtym roku...Ale głowy nie daje.

 

Ogólnie impreza nie była jakaś super, mega, hiper, ekstra. Wg. mnie za dużo chińskich skuterków. Do tego co tam robiły samochody? To wystawa motocykli czy samochodów? Najlepsza z tego wszystkiego była chyba parada. O wiele mniej motocykli niż w tamty roku, pewnie przez pogode, ale za to była odrobine dłuższa. Licznik wskazał równiutkie 20 km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 150 MB zdjęć

Ja mam 460 MB i prawie poltora godziny filmu.

 

Bylem dopiero pierwszy raz na mbs i duzego wrazenia nie zrobila na mnie ta impreza. Co prawda moznabylo sobie posiedziec na ZZR 1400 i innych "szybkich" moto, ale nie bylo Aprilii, KTM-a, Piaggio, Gilery, (wogole malo skuterow, poza chinami oczywiście :notworthy: ), Triumpha, Peugeota… a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...